Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARRI ALEXA Mini İçin Yeni Aksesuarlar
ARRI ALEXA Mini İçin Yeni Aksesuarlar
18.06.2019 12:59

Yeni ARRI aksesuarları arasında kameramanların en son film çekim eğilimlerine ayak uydurabilmeleri için destekler ve pil değişiklikleri sırasında elektrikle çalışmayı sürdürebilmek için bir güç ünitesi var.

Dikey formatlı adaptör seti

Yeni Vertical Format Adapter seti sayesinde ALEXA Mini kameramanları mobil telefon ve tabletlerle dikey portre çekimleri yapabiliyorlar. Adaptör moda çekimleri, sosyal medya ve diğer mobil platformların gereksinimlerini karşılamak için geliştirildi. 

Dört hafif destek sayesinde ALEXA Mini ve vizörü lens ekseninde 90 derece dönebiliyor ve çekim için sarsıntısız bir şekilde duruyor. ALEXA Mini için mevcut kamera destek aksesuarlarının çoğu, dikey içerik çekiminde kullanılabiliyor.

Compact Bridge Plate CBP-1 (19mm stüdyo) ve CBP-2 (15mm stüdyo), Broadcast Plate for ALEXA Mini veya Mini Adapter Plate MAP-1 ile MAP-2, normal çekimler için kullanıldıklarında aynı işlevlerle monte ediliyorlar. Vertical Format Adaptor takılı ALEXA Mini de Trinity ve Stabilized Remote Head SRH-3 gibi ARRI kamera sabitleme sistemleriyle birlikte kullanılabiliyor. 

Güç ünitesi

Advanced Power Unit Smart APU, pil değiştirme sırasında kameraya ve aksesuarlara enerji vererek hızlı çekim çalışmalarını kolaylaştırıyor. Çalışırken çıkarıp takılabilen kamera güç kaynağı V-mount veya Gold Mount yuvalı olarak alınabilen, küçük bir birim. Dahili bir pil tamponu ile altı bağımsız çıkışa sahip.

ARRI ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20  numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.