Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Galatasaray’ın 22. Şampiyonluk Kutlaması Yapıldı
Galatasaray’ın 22. Şampiyonluk Kutlaması Yapıldı
18.06.2019 13:43

2018-19 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, 25 Mayıs 2019 tarihinde Türk Telekom Stadı’nda düzenlenen kutlama ile kupasına kavuştu.

Bu yayın için BSM Prodüksiyon yayıncı kuruluş seçildi. 12 kamera ve 2 adet drone ile saat 16:30 - 23:00 saatleri arasında canlı yayın yapıldı. GSTV’nin yaptığı yayın TRT Spor ve ASpor’dan ortak yayın ile canlı yayınlandı.

Stat içerisinde bulunan bağlantı noktalarından 22 ayrı noktadan 12 kamera ile yapılan yayında saha içi ve dışındaki tüm röportajlar canlı olarak GSTV de yayınlandı. Ortak yayının dışında GSTV için verilen özel görüntüler 2. reji vasıtası ile GSTV’ye ulaştırıldı.

Taraftarların bayram yerine çevirdiği stadyumda kutlamalar erken saatlerde başladı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde adeta yer sarı gök kırmızı oldu. Taraftarlar kupa töreni öncesi Alya, Emre Aydın, Soner Sarıkabadayı ve İrem Derici şarkılarıyla coştu.

Futbolcular Takım Otobüsüyle Stada Geldi

Sarı kırmızılı futbolcular Florya Metin Oktay Tesisleri’nden üzeri açık otobüsle şehir turu atarak Türk Telekom Stadı’na doğru harekete geçti. Otobüste eğlenceli anlar yaşayan futbolcular Galatasaray marşlarıyla renkli görüntüler oluşturdu. Tüm yolculuk boyunca 4G Aviwest ünitelerle canlı yayın yapılan yolculuk GSTV’den canlı yayınlandı.

Altyapıdaki Şampiyonlar Kutlamada

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Gelişim Ligleri’nde kupa alan Galatasaray’ın altyapı takımları da kutlamaya geldi. Sarı-kırmızılı kulübün şampiyonluğa ulaşan 21, 19, 17 ve 14 yaş altı takımları ve kategorisinde ikinci olan 16 yaş altı takımı ile Galatasaray Futbol Akademisi teknik ekibi, kutlama için kurulan platforma çağrıldı. Taraftarlar, sarı-kırmızılı genç futbolculara alkış ve tezahüratlarla destek verdi.

GSTV HD 22. Şampiyonluk kutlamalarında özel yayına çıkarken BSM Prodüksiyon’u tercih  ederek onurlandırdı. BSM Prodüksiyon hizmetleri hakkında  ayrıntılı bilgi için 0212 279 72 10 numaralı telefondan BSM Project’i arayabilirsiniz.