Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sanken CS-M1 Kısa Shotgun Mikrofon
Sanken CS-M1 Kısa Shotgun Mikrofon
18.06.2019 14:00

Sanken Microphones süper kardioid CS-M1 shotgun mikrofonunu sunuyor. CS-M1, Sanken mikrofon serisinin en yeni üyesi ve kısa bir shotgun mikrofon için yeni ses kalitesi standartları belirliyor. Profesyonel bom direği drama, film dış çekim kaydı ve DSLR kamera montajlı uygulamalara kadar CS-M1, keskin yönelimi ile yüksek kaliteli bir ses sunuyor. 

Yalnızca 10cm uzunluğunda ve 56 gram ağırlığında, göze batmayan CS-M1 zor mikrofon koşullarında öyküyü inandırıcı bir şekilde yakalamak için kullanılabiliyor. Tüm Sanken shotgun mikrofonlarda olduğu gibi, ürün, ses berraklığının ve gürültüyü yakalamamanın kritik gereksinimler olduğu çok çeşitli uygulamalarda sağlam ve güvenilir bir performansa sahip. 

CS-M1 özellikle hedefin dar paternler ve üstün ses olduğu çekimlere yönelik. Kısa bir lense bile engel olmadan kameraya takılabiliyor, uygun bir maliyetle günümüzün profesyonellerinin talep ettikleri ses kalitesini sağlıyor. 

CS-M1 mikrofonun hafif, sağlam tasarımı ve üstün bileşenleri, neme ve büyük sıcaklık değişimlerine en iyi direnci garantiliyor.

Sanken ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.