Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wooden Camera Director’s Monitor Cage v3
Wooden Camera Director’s Monitor Cage v3
18.06.2019 14:26

Yatayda dokuz inçe kadar her türlü monitöre evrensel olarak uyumlu Director’s Monitor Cage v3, üst, alt, arka ¼-20 montaj yerlerine takılıyor. Yeni tasarım önceki modele göre %33 daha hafif ve çift yönlü destek, hızlı çıkan boyun şeridi, çift Teradek montaj alanı, karbon fiber çubuklar ve el tutma yerleri gibi yeni özelikler getiriyor.

DMCv3, önceden kurulmuş olarak teslim ediliyor ve basit bir yükseklik ayarı yapılıyor. Karbon fiber el tutma yerleri dahili 15mm kelepçelerle hızla yerleştirilebiliyor. V-Mount ve Gold Mount bağlantı noktalarına sahip ürünün pil desteği, her iki kelepçe gevşetildiğinde hızla çıkarılabiliyor. Monitör kafesi sehpaya monte edilebiliyor. Ana desteklerdeki delikler sayesinde Convergent Design Odyssey ve Apollo’nun arkasına doğrudan takılabiliyor.

Verilen gölgelik çoğu monitöre uyarlanabiliyor ve kasanın çerçevesine doğrudan yerleşiyor. Gölgeliğin alt kısmı cırtcırtlı olup, monitöre uygun genişliğe ayarlanabiliyor. Ürünle birlikte verilen halkalı parça ile gölgelik kafesin altına daha kalıcı olarak takılabiliyor.

Wooden Camera ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20  numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.