Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Freefly MöVI Pro Kamera Hareket Sistemi
Freefly MöVI Pro Kamera Hareket Sistemi
24.07.2019 13:01

MöVI Pro, baştan sona sette çalışılamayan atıl zamanları minimuma indirmek hedeflenerek tasarlandı. Çalışırken takılıp çıkarılabilen akıllı pillerle MöVI Pro, kamera ve tüm aksesuarlara enerji vererek, tek bir tip pil şarj ederek tüm gün boyu çekim yapma imkanı veriyor. 

MöVI Pro sadelikte bir yeniliği temsil ediyor. İki adet 25.2 Volt MöVI Pro pil hem MöVI hem de aşağıdaki aksesuarlara güç veriyor:

Aksesuar

Özelliği

Camera D-Tap port

12-15V ayarlanabilir, maksimum 6 Amper akım

Spine D-Tap

12V, 1A

Tilt D-Tap

12V, 2A

Tilt USB

5V, 1A

 

Akıllı piller

MöVI Pro piller boyut, performans ve kullanışlılık arasında en doğru dengeyi kuruyor. Kullanıcılar bütünleşik bir göstergeden pilin kalan kapasitesini anında görebiliyor, zengin pil yönetim ve koruma özelliklerinden yararlanabiliyorlar. Her MöVI Pro kamera hareket sistemiyle birlikte verilen 2 adet pil ve 2 de şarj aygıtı sayesinde çekimler kesintisiz olarak yapılabiliyor.

Ekran ve güç göstergesi

MöVI Pro arkasındaki bütünleşik ekranda kullanıcılara önemli bilgileri hızla sunuyor ve değişkenler çekim sırasında bir telefon veya bilgisayar gerekmeden ayarlanabiliyor. 

Güç ve denetim

İlk kuşak MöVI motorların iki katı moment ve yüksek çözünürlüklü kodlayıcılarla MöVI Pro’nun özel tasarımlı doğrudan sürüşlü fırçasız motorları, zorlu çekimlerle başa çıkabiliyor.

Freefly ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.