Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Buffalo Bills Yayınlarında Kablosuz LiveU Çözümleri
Buffalo Bills Yayınlarında Kablosuz LiveU Çözümleri
24.07.2019 14:19

New York Buffalo’daki spor ve eğlence firması Pegula Sports & Entertainment (PSE), profesyonel Buffalo Bils (NFL), Buffalo Sabres (NHL), Buffalo Bandits (NLL) ve Rochester Americans (AHL) spor takımlarının hayranlarına keyifli deneyimler sunuyor. Canlı görüntüler takımların hayranlarına erişimlerini ve ilgilerini yeni bir düzeye taşıyor.

Yıl boyunca PSE yapım ekibi haftada 5 gün, günde 5 saat aynı anda radyo-TV programının yapımını gerçekleştiriyor; The Instigators (NHL programı) ve One Bills Live (NFL programı). NFL ve NHL sezonları boyunca takımlar MSG WNY üzerinde Bills ve Sabres yayınları için maç günü, program öncesi ve sonrası programlar hazırlıyor. Tüm programlar New York Orchard Park’taki ADPRO Spor Eğitim Merkezinde yer alan One Buffalo Studio’da yapılıyor. Takımlar uzaktayken işler biraz zorlaşıyor.

Donanım tabanlı HEVC portatif yayın çözümü LiveU Wireless At-Home Production, yapımın önündeki engelleri kaldırarak, PSG ekibine yolculukta çok kameralı programları çekerken, Orchard Park One Buffalo Studio’dan yayın iletiminin prodüksiyonunu gerçekleştirme imkanı veriyor. 

PSE ana stüdyoya dağıtım için tüm kameraları merkezi konuma kablolamadan aynı anda 4 adede kadar kanalın sinyallerini alabiliyor. Piyasadaki diğer çoğu uzaktan yapım çözümünde bu kamera kablolaması gerekiyor. PSE kameramanları LiveU HEVC çözümü sayesinde antrenör bankı, soyunma odası ve istediği her yerde bağlantı konusunda endişelenmeden dolaşabiliyorlar. 

Bu teknoloji Bills hayranlarına daha önce uzaktayken mümkün olmayan sahne arkası görüntülere ve söyleşilere erişim imkanı veriyor.

PSE günlük canlı programlarında Buffalo Bills ile Buffalo Sabres takımlarının antrenmanları ve basın konferansları gibi yardımcı içerikler için LiveU HEVC çözümünü kullanıyor. 

LiveU Wireless At-Home Production modeli, operasyonel masrafları azaltmaya yardımcı oluyor. Kameramanlar yayınları bağımsız olarak yürütebildikleri için, artık uzak yerlere mühendis personel göndermek gerekmiyor.

PSE ekibi takımlarla birlikte seyahat ettiği için, maç sonrası zamanları genellikle sıkışık oluyor. Önceden ekip canlı program için havalimanına doğru yolda iken, kaydettiği çekimleri ekip otobüsünden geri göndermesi gerekiyordu. Eskiden bu süreç güvenilir değilken, şimdi LiveU ile kusursuz işliyor.

LiveU ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.