Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TVU Networks En İyi Ürün Ödülü Aldı
TVU Networks En İyi Ürün Ödülü Aldı
24.07.2019 15:27

IP çözümlerinde küresel bir teknoloji ve yenilikçilik firması TVU Networks, yayın yapımcılığı alanında ticari bir dergi olan NewscastStudio’dan Broadcast Production Awards ödülü kazandı. TVU CAS (Contribution Automation Solution) “Best New Product or Service” kategorisinde ödül aldı.TVU CAS canlı görüntü içeriklerinin yakalanmasını ve otomatik üstveri etiketlenmesini hızlandırıyor.

TVU CAS ile insan ve aygıt gibi tüm görüntü çekim kaynakları öykü yaratma aşamasında belli öyküler ve görevler için belirleniyor. Görev atamaları internet bağlantılı aygıtlar aracılığıyla sahadaki personele otomatik olarak gönderiliyor. Bu aygıtlar arasında TVU one ve TVU Anywhere gibi portatif mobil verici donanımının yanı sıra, TVU MLink gibi sabit cihazlar da var. Geniş kapsamlı TVU MediaMind iş akışının bir parçası olan TVU CAS, sosyal medya, dijital ve yayın prodüksiyon bölümleri arasındaki engelleri ortadan kaldırmak ve var olan iş akışları içerisinde medyanın yapılma, dağıtılma ve tüketilme şeklinde devrim yaratıyor. 

TVU Networks ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 363 04 04 numaralı telefondan Alen Elektronik’i arayabilirsiniz.