Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > NEP M15 Tırında Lawo IP Altyapısı
NEP M15 Tırında Lawo IP Altyapısı
24.07.2019 16:22

NEP Group’un yeni kuşak bölgesel spor mobil ünitelerinin sonuncusu olan Lawo çözümleri tabanlı IP altyapılı yeni M15 dış yayın tırını hizmete soktu. Bu güçlü, çok yönlü tır, bölgesel spor iş akışlarını modernize edip hızlandırmak için tasarlandı ama büyük gösterilere göre ölçeklendirilebilecek kadar esnek. M15 aracının içerisinde tümü çalışır konumlarda kişisel iş istasyonları, ayrı ayrı bireysel klima denetimi, ve kişisel ışıklandırma var. NEP’in en son yatay denetim odası tasarımına sahip aracın prodüksiyon odasında 32 inç monitörlerle çoklu görüntüleyiciler tarafından beslenen son derece esnek bir monitör duvarı var.

Lawo Amerika Satış Birinci Başkan Yardımcısı Jeff Smith şunları söyledi: “NEP dünyanın en büyük ve unutulmaz yapımlarından bazılarının yayınlarına öncülük ediyor. Lawo’nun M15 için ana altyapıyı sağlayanlardan biri olma fırsatını elde etmesi bizim için bir onur. Lawo ile NEP çözüm ortaklığı Kuzey Amerika ve dünya çapında gelişmemiz ve yenilikçiliğimiz için kritik öneme sahip. NEP’in kesintisiz güveni için minnettarız ve gelecekte uzun ve başarılı bir ilişki kurmak için sabırsızlanıyoruz.

NEP tüm IP giriş/çıkış, SDI giriş/çıkış, ses işleme ve çoklu görüntüleyicileri yöneten işleve özel yazılımla yüklü Lawo V_matrix IP yönlendirme ve işleme platformunu seçti.

AES67’ye giden MADI, AES ve analog ses ağ geçit yoları için altı adet PowerCore kullanılıyor. IP yönlendirici dördü yüksek hızlı kamera olmak üzere Grass Valley 86N kameraları, Kayenne X-Frame anahtarlama cihazını, Calrec Artemis konsolu ve EVS XT3 sunucuları destekleyen altyapıyı sağlıyor. Lawo VSM (Virtual Studio Manager) genel IP yayın denetim ve planlama sistemi. Ağda kararlılık ve güvenlik için eklenen Lawo SMART (System Monitoring and Realtime Telemetry) takip ve uzaktan ölçüm çözümü, derinlemesine paket inceleme ve ağ analiz araçları sunuyor. 

NEP ABD Başkanı Glen Levine yorum yaptı: “Lawo ile uzun yıllar boyunca çok iyi bir iş ilişkisi geliştirdik. Ürünleri ve sistemleri NEP’e ve müşterilerimize tırlarımızın prodüksiyon altyapıları için gereksinim duyduğumuz esnek ve dağıtık çözümleri sundu.

Lawo ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.