Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > GB Labs CORE.4 OS Otomasyonu ile Blackblaze B2 Bulut Hizmeti Bütünleşti
GB Labs CORE.4 OS Otomasyonu ile Blackblaze B2 Bulut Hizmeti Bütünleşti
24.07.2019 19:24

Medya ve eğlence sektörlerine güçlü ve akıllı bellek depo çözümleri üreten GB Labs, Kaliforniya’daki Blackblaze’in B2 bulut bellek hizmetiyle kendi CORE.4 OS içindeki GB Labs otomasyonunu bütünleştirdi. 

GB Labs otomasyonu sayesinde kullanıcıların klasör düzeyinde kullanışlı iş akışı senaryoları oluşturabilmeleri, aksi halde sıkıcı ve tekrarlı manuel müdahaleler gerektirecek görevleri hızlandırıyor. 

Çok sayıda kullanıcıya özel iş akış görevini otomatikleştirmek için esnek, kolay, sürükle-bırak tarzı şeklinde GB Labs teknolojisini kullanarak yaklaşık 100 işlev senaryosu yazılabiliyor. Yüksek performanslı Blackblaze B2 yedeklemeyle GB Labs kullanıcıları GB Labs otomasyon senaryolarını kullanarak verileri GB Labs kopyalarıyla senkronize edebiliyorlar ya da yerel belleğe kadar kopyalama için Backblaze B2 kullanabiliyorlar.

GB Labs otomasyon sistemi sayesinde kullanıcılar kendi akıllı bellek sistemlerine komut verebiliyorlar ve tüm dosyaların doğrudan Backblaze B2 Cloud Service, Nebula, SohoNet, Dropbox veya Amazon Cloud Service’a kopyalanmasını veya taşınmasını garantiliyor. Bu anda Backblaze kullanıcıları çekimleri doğrudan buluta arşivleyebiliyor ve GB Labs otomasyonu üzerinden arşiv işleminin başarılı olduğunu bildiren bir e-posta alıyorlar.

Medya ve eğlence şirketleri yıllarca bulut hizmetlerini yedekleme ve arşivleme stratejilerini güçlendirmek ve hızlandırmak için kullandılar. Ancak banda basit bir yedekleme işlemi, 4K, UHD ve 8K içeriklere talebin yayılması ve artmasıyla karmaşık bir hale geldi. Medya dosyaları büyüdükçe, yapım saatleri dışında artık yapılamayan projeleri yedekleme işleri de büyüdü. 

GB Labs ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.