Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Çok Geniş Açılı Panasonic PTZ Kamera
Çok Geniş Açılı Panasonic PTZ Kamera
25.07.2019 09:24

Panasonic Business’ın PTZ kamera serisine en son kattığı AW-UE4, ses-görüntü uzmanları için film çekim çözümlerinin esnekliğini ve kullanışlılığını zenginleştiriyor. 

Panasonic’in PTZ kamera serisinin onuncu yılını kutlanırken çıkan AW-UE4WG/KG modelleri, popüler AW-HE2 uzaktan kumandalı kameranın devamı olarak 4K çözünürlük ve ultra geniş 111 derece izleme açısı sunuyor. 

En kısıtlı kurulum yerlerinde bile köşeden köşeye geniş açılı görüntüler çekimlerde kaliteyi ve esnekliği arttırıyor. Kameranın ½.5 tipi 8M piksel tek sensörü, ultra yüksek kaliteli 4K 3840 x 2160 çözünürlüklü görüntüler yakalıyor ve 30p/29.97p/25p ile çeşitli görüntü formatlarını destekliyor.

Kamera üç adet görüntü çıkış terminaliyle HDMI, LAN ve USB bağlantılar sunuyor; YouTube gibi başlıca platformlara doğrudan canlı görüntü akışı için RTSP/RTMP desteği sunuyor. Kameraya USB kablosu yoluyla da enerji verilerek, bir LAN veya USB üzerinden görüntü iletimi, kamera kontrol ve güç kaynağı için tek kablolu bir çözüm sağlanabiliyor. 

Küçük tasarımı ve yüksek kaliteli özelikleri bu kamerayı küçük dersliklerde, toplantı salonlarında ve canlı etkinliklerdeki uygulamalar için ideal hale getiriyor. 

Panasonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 17 00 numaralı telefondan Başarı Yayıncılık’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.