Reklamı Kapat
Sony
01.10.2019 09:38

PXW-FX9 Tam Kare Kamera

PXW-FX9 kameranın 35mm film ile aynı 36x24mm tam kare 6K sensörü 4K, Ultra HD ve HD çözünürlüklerde çarpıcı görüntüler yakalarken, güçlü görüntü işleme teknolojisi klasik Super 35mm sensörlerin sınırlarını aşarak 15+ adımlı dinamik aralık sunuyor. Zenginleştirilen Fast Hybrid Autofocus nesneleri çok hızlı, pürüzsüz ve hassas şekilde takip ediyor. PXW-FX9 hareket halindeyken çekimler için üstün ergonomi ve gelişmiş özelliklerle tam kare sinemacılıkta yenilik yaratıyor. Dünyanın ilk tam kare elektronik değişken ND filtresi değişken aydınlatma koşullarında yaratıcı çekim olanaklarında dönüşüm getirirken, dahili Wi-Fi ile 12G-SDI gelişmiş iş akışlarını destekliyor. 


PXW-Z750 4K HDR Omuz Montajlı Kamera

Realite TV, belgesel, haber ve spor prodüksiyonlarına yönelik PXW-Z750, parlak şerit şeklindeki bozulmaları önlemek için Sony’nin yeni geliştirdiği 3 çipli 2/3 inç 4K CMOS sensörü ile küresel bir objektifi bir araya getiren ilk omuz kamerası. Tanıdık ergonomi ve standart bir B4 lens yuvası yapım standartlarını yükseltirken, yükseltme maliyetlerini azaltıyor. XDCAM air ve DWX sistemini kullanarak bulut tabanlı kablosuz iş akışlarıyla işbirliği hızlanıyor ve kolaylaşıyor. Verimli yeni kodekler düşük bit hızlarında yüksek 4K resim kalitesi sunarak, düşük bellek gereksinimleri ve çok hızlı dosya aktarımlarıyla zaman ve para tasarrufu sağlıyor. 


SELC1635G Tam Kare Sinema Lensi

FE C 16-35mm T3.1 G tam kare sinema lensi SELC1635G, PXW-FX9 ve VENICE gibi geniş formatlı kameralar için ideal. Geniş açılı zoom gelişmiş optik performans, kullanışlılık ve akıllı çekim işlevleri sunuyor. Kararlı T3.1 (F2.8) geniş açıklık ve dairesel 11 kanatlı açıklık, sinema kameramanlarına güzel bir pürüzsüz bokeh (odak dışı arka planı bulanıklaştırma) efekti yaratma imkanı veriyor. Pürüzsüz, hassas manuel kontrol, Sony E-mount lens sistemine özgü hızlı, hassas AF/AE, servo zoom ile kameradan, uzaktan veya akıllı telefondan zoom/iris/odak kumandası gibi akıllı işlevlerle tamamlanıyor. 


UHC-8300 8K Kamera Sistemi

UHC-8300 kamera 7680x4320 piksel çözünürlükle üstün kaliteli görüntüler yakalayan, dünyanın ilk 1.25 inç tipi 8K 3CMOS sensörüne sahip kamerası. HDR görüntüler de yakalayabilen bu gelişmiş kameranın yeni kuşak prizma sistemi, üstün netlik, derinlik ve gerçekçilikle 8K görüntüler için geniş BT.2020 renk alanını kapsıyor. S-Log3 veya HLG ile HDR çalışma sağlanarak, UHC-8300 kamera kontrol ünitesinden (CCU) aynı anda 8K ve 4K çıkış sunuluyor. 


DWX Gen3 Kablosuz Mikrofon

Dijital kablosuz mikrofon sistemi DWX Gen3 canlı, kararlı, düşük gecikmeli ses, yüksek yoğunluklu çok kanallı çalışma, güvenli şifreleme ve çok yönlü ağ yetenekleriyle dijital alana güvenilir UHF operasyonu getiriyor. Küçük boyutlu DWT-B30 vücut vericisi tiyatro ve konserlerin yanı sıra stüdyo tabanlı TV yapımları ve ENG/EFP gibi canlı ses uygulamaları için ideal bir seçenek. Kart yuvasına takılan portatif iki kanallı DWR-S03D alıcı haber toplama, saha yapımları ve olay yeri ses uygulamaları için tasarlandı. DWA-SLAS1  veya DWA-SLAU1 kablosuz adaptörlerin eklenmesi, DWR-S03D’yi yeni PXW-Z750 dahil omuz kameraları için ideal bir çekim aracı haline getiriyor.


Media Backbone Hive Haber Yapım Sistemi

Ödüllü Sony çok platformlu haber prodüksiyon sistemi yayıncılara benzersiz hız ve dinamizmle izleyicilerin ilgisini çekme imkanı veriyor. Güçlü, serbestçe ölçeklendirilebilen, birleşik bir içerik platformu tabanlı Media Backbone Hive, tesis içerisine, buluta veya ikisinin kombinasyonuna kurulabiliyor. Sistem yayıncıların haber iş akışlarının çekimden yapıma, dağıtımdan arşive tüm aşamalarını destekliyor. Dosya tabanlı çalışan muhabirler, yapımcılar ve kurgu uzmanları dünyanın her yerinden işbirliği yapabiliyor, malzemeleri ortak bir havuzda toplayabiliyor ve internet, sosyal medya, televizyon ve radyo izleyicileri için öyküler oluşturabiliyorlar. 

www.sony.com.tr/pro

Önceki Makale
Sound Devices
Sonraki Makale
Sonnet Technologies
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi