Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Panasonic
Panasonic
01.10.2019 16:15

AJ-CX4000GJ 4K Omuz Kamerası

B4 lens yuvalı, değiştirilebilen lenslere sahip 4K kaydedicili omuz kamerası, yayıncılıkta kullanıma yönelik tasarlandı. Geniş 11MP resim sensörüyle yatayda 2000 TV satırı çözünürlük ve yüksek kaliteli 4K (UHD) görüntü kaydı sunuyor. BT.2100 ve BT.2020 standartlarına uygun ve HDR uyumlu AJ-CX4000GJ, 4K görüntülerin kaydı için verimli ve yüksek kaliteli HEVC kodek içeriyor. 4K/10 bit yüksek görüntü kalitesiyle uzun süre kayıt yapılırken, bit hızı ve bellek boyutu kontrol altında tutuluyor. Medya kaydetmek için yüksek hızlı aktarım ve güvenilir expressP2 kartı ya da düşük işletme maliyetli microP2 kart (SDXC bellek kartı da kullanılabiliyor) seçilebiliyor. Klasik P2HD serisinden AVC-ULTRA kodek (HD) kaydını da destekliyor. 12G-SDI çıkışı yoluyla UHD 60p/50p 10 bit 4:2:2 çıkış da mümkün. 


KST-CamBot.system Robotik Kamera

Televizyon yapımlarının üst düzey otomasyonuna yönelik, çeşitli işlevsel modüllerin kenetlenebildiği modüler kamera sisteminin omurgasını KST-CamBot.system oluşturuyor. Robotik kamera sisteminin diğer unsurları CamBot.robot, CamBot.control ve CamBot.remote modülleri. Asıl robotik kamera sistemi olan CamBot.robot KST-UR serisi sistem robotları ile uygulamaya göre bir kamera ünitesinden (AK-UB300, VariCamLT/35, AU-EVA1) oluşuyor. CamBot.control çevresel sistemlerle haberleşmeden sorumlu. CamBot.remote donanım ve yazılım tabanlı bir denetim unsuru olarak sistemin canlı denetlenmesini ve karmaşık otomasyonların tanımlanmasını sağlıyor.


AW-UE4 4K PTZ Kamera

4K 30p’ye kadar kalitede görüntü çıkışı veren küçük boyutlu 4K PTZ kamera, 111 derece görüş alanı veren ultra geniş açılı lense sahip ve HDMI, LAN, USB arabirimleriyle görüntü çıkışı yapabiliyor. Hem geniş hem küçük alanlara uygun AW-UE4, geniş izleme açısıyla kalabalık yerler ve e-sport yapımları için ideal. 111 derece görüş açılı lensle en geniş yerlerin bile tamamını yakalıyor ve kısıtlı kurulum alanına sahip yerlerden geniş açılı görüntü yayını yapabiliyor. Ethernet kablosundan enerji (PoE) alabildiği gibi bilgisayardan beslenen bir USB kamerası olarak da kullanılabilen ünite, görüntü iletimi, kamera kontrolü ve güç kaynağı için tek kablolu bir çözüm sunuyor. RTMP uyumluluğu sayesinde canlı görüntü akış hizmetlerine doğrudan görüntü yükleyebiliyor. 


AW-UE150 PTZ Kamerası

Geniş MOS sensörlü yeni kuşak AW-UE150 kamera yüksek kaliteli 4K 50p görüntü, 75.1 derece görüş açısı, 20x optik zoom sunuyor ve 12G-SDI, HDMI, fiber optik ve IP çıkışlarını destekliyor. Aynı anda 4K ve HD çalışma, kamerayı sistemlerini geleceğe hazırlamak isteyenler için ideal. Yeni kuşak PTZ kamerası stadyumlarda, konferans salonlarında ve diğer mekanlarda yüksek kaliteli görüntü yapımcılığını destekliyor. Pürüzsüz ve yüksek kaliteli 4K 50p, yüksek büyültme oranı ve geniş çekim açısı, PTZ kameranın uygulama alanlarını genişletiyor. yazılım sürümü 2.16, AW-UE150 kamerayı FreeD, arttırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) sistemleriyle uyumlu hale getiriyor.


AW-RP60 Kamera Uzaktan Kumandası

Tüm Panasonic PRO PTZ uzaktan kumandalı kamera serisine yönelik küçük boyutlu uzaktan kumanda donanımı AW-UE150, 200 adede kadar kameranın kolayca ve hızlı denetlenmesi için gelişmiş bir joystick içeriyor. Geniş LCD, GUI menü ekranını ve iris, zoom, odak gibi başlıca kamera bilgilerini gösteriyor. 100 adede kadar kameranın ön ayarını yönetebilen AW-UE150, mevcut tüm Panasonic PRO PTZ kameralarla uyumlu. 

business.panasonic.com.tr

Önceki Makale
PebbleBeachSystems
Sonraki Makale
Panaccess
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi