Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Boris FX
Boris FX
02.10.2019 19:20

Sapphire 2019.5 VFX Güncelleme

Sapphire yazılım eklentileri ile etkileyici organik görünümlü efektler yaratılabiliyor. Başlıca özelikler arasında iki yüz yetmişten fazla efekt, üç binden fazla ön ayar, güçlü bir efekt ve geçiş oluşturucu, Academy Award ödüllü Mocha ile bütünleşik takip ve maskeleme var. Sapphire’in üstün görüntü kalitesi, kontrol ve render hızı büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlayarak, yaratıcı uzmanların izleyiciyi etkilemek üzerinde odaklanmalarına imkan veriyor. Sapphire 2019, VFX eklentileri için en son yükseltme. Yenilikler arasında zenginleştirilen LensFlare ve Flare Designer, PixelSort ve ParallaxStrips gibi yeni efektler, WhipLash ve DigitalDamageDissolve gibi yeni geçişler, Builder, FlareDesigner ve Preset Browser içerisinde görüntü çalışmaları, yenilenen kullanıcı arayüzü, yeni Mocha Essentials çalışma alanı ve maksimum CPU ve GPU performansı için optimizasyon var.


Continuum 2019.5 Efekt Eklentileri

Film ve televizyon endüstrisinin yoğun çalışan kurgu uzmanları Boris FX Continuum’u seçiyor. Güçlü, zaman kazandıran eklentiler on yedi yaratıcı efekt, yazı, hızlı onarım eklenti kategorisiyle iş akışlarını hızlandırıyor. İki yüz elliden fazla efekt, dört binden fazla ön ayar içermesiyle, her projenin ihtiyaçlarına uygun. Yeni özellikler arasında Particle Illusion hareketli grakik üreteci, Particle Illusion Dissolve geçiş, Title Studio Cinema 4D geçiş, Title Studio görüntü işleme, Spill Remover ve Light Wrap araçları, Mocha Essentials çalışma alanı ve genel GPU hızlanması var.


Mocha Pro 2019.5 Düzlem Takip yazılımı

Görsel efektler ve post prodüksiyon için ödüllü düzlem takip (planar tracking) aracı Mocha Pro, GPU ile hızlandırılan düzlemsel takip, nesne kaldırma, kenar yakalamalı gelişmiş parçalama, resim sabitleme, 3D kamera çözücü, stereo 360/VR desteği özelliklerini taşıyor. Artık macOS, Windows, Linux üzerinde çalışıyor ve Adobe Premiere Pro & After Effects, Avid Media Composer & OFX için eklenti olarak kullanılabiliyor. 

www.borisfx.com

Önceki Makale
Brainstorm
Sonraki Makale
Bluefish444
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi