Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Blackmagic Design
Blackmagic Design
02.10.2019 19:34

ATEM Mini Anahtarlama Aygıtı

Yeni ATEM Mini YouTube’a canlı akış için profesyonel çok kameralı yapımlar ve Skype kullanarak yenilikçi işletme sunumları yaratmayı kolaylaştırıyor. ATEM Mini bağlandığında kullanıcılar 4 adet yüksek kaliteli görüntü kamera girişi arasında kaliteli görüntülerle geçişler yapılabiliyor. Müşteriler bir bilgisayar bile bağlayıp PowerPoint saydamları sunabiliyor veya bir oyun konsolu ekleyebiliyorlar. Dahili DVE, canlı yorumlar için ideal iç içe görüntü efektlerine imkan veriyor. ATEM Mini’nin USB çıkışı bir webcam gibi çalışıyor ve istenen görüntü yazılımına bağlanabiliyor. Projektörler için bir HDMI görüntü çıkışı da var. Arka paneldeki HDMI girişlerine kameralar, bilgisayarlar ve ek mikrofon girişleri bağlanabiliyor.


Blackmagic Video Assist 12G HDR Kayıt ve İzleme Aygıtı

Blackmagic Video Assist 12G HDR HD, Ultra HD, 2K ve 4K DCI formatlarında her türlü SDI ve HDMI kameraya profesyonel izleme ve kayıt işlevleri katıyor. Yenilikleri arasında HDR çalışmaları için daha parlak ekranlar, tally göstergesi, 4 dahili skop, zenginleştirilmiş odak yardımı özellikleri, 3D LUT’lar ve desteklenen kameralardan Blackmagic RAW kayıt var. Hem 5 inç hem de 7 inçlik modellerdeki 12G-SDI ve HDMI 2.0 ile kullanıcılar 2160p60’a kadar tüm formatlarda hemen her türlü aygıttan kayıt yapabiliyorlar. Parlak dokunmatik ekran, HDR dijital film çekerken ve açık havada güneş ışığı altında çekim yaparken kayıtların daha iyi görülmesini sağlıyor. 


Videohub Smart Control Pro Yönlendirici Paneli

Videohub Smart Control Pro binlerce dolar fiyatlı, küçük sayılarda kurulmakla kısıtlı ve tüm kullanıcılar tarafından paylaşılan klasik yönlendirici donanımı kontrol panellerinden farklı. Düşük maliyetli Videohub Smart Control Pro’nun 48 adet RGB aydınlatmalı kristal görünümlü butonu, istenen yönlendirici çıkışına ayarlanabiliyor. Videohub Smart Control Pro bir tesisteki her kayıt donanımı ve monitörün altına kurularak, bu monitöre giden yönlendirici çıkışı tek bir butona basılarak belirlenebiliyor. Örneğin Videohub Smart Control Pro bir monitörün altında kurulu iken bu monitöre bağlı yönlendirici çıkışı her butona basılışla farklı bir yönlendirici kaynağına ayarlanabiliyor. Videohub Smart Control Pro’da her butonu ayarlamak için kullanımı kolay Mac ve Windows yazılımı ve USB bağlantısı var. Butonlar parlak beyaz renkte aydınlatmalı.


Blackmagic URSA Broadcast 6.7 Güncelleme

Blackmagic URSA Broadcast 6.7 Update’teki yeni de-mosaic algoritması URSA Broadcast kameralarda sensör tepkisini büyük oranda iyileştirerek, sonuç olarak asıllarına daha sadık renkler ve daha net görüntüler veriyor. Sensörün yeniden kalibrasyon özelliği genel görüntü kalitesini yükseltiyor. Görüntü kazanç kontrollerinin artık 1/3 adım artışlarla ayarlanabilmesi, müşterilere daha ince ayarla düşük gürültülü net görüntüler sağlıyor. Blackmagic URSA Broadcast kameraya RAW desteği de eklendi. 


Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K 

Yeni dijital el film kamerası Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K, Super 35 boyutlu 6K HDR görüntü sensörü, 13 adımlı dinamik aralık, EF lens yuvası ve zayıf ışıkta çok üstün performans için 25.600’e kadar ISO sunuyor. Bu yeni model Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K’nın bir devamı ama 6K çözünürlüklü daha geniş Super 35 sensör boyutuyla daha yüksek görüntü kalitesi sağlıyor. EF lens yuvalı model Canon, Zeiss, Sigma, Schneider firmalarının çeşitli lensleriyle çalışıyor. Blackmagic Pocket Cinema Camera’nın zarif tasarımı, minik el tasarımına çok sayıda üst düzey dijital film özellikleri sığdırıyor. Hafif karbon fiber polikarbonat bileşikten üretilen kameranın çok işlevli tutma yerinde tüm kayıt, ISO, WB ve objektif açısı ayarları parmak uçlarında kullanıma hazır. 

www.blackmagicdesign.com/tr

Önceki Makale
Blankom
Sonraki Makale
Black Box
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi