Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Bitmovin
Bitmovin
02.10.2019 19:40

HTML5 Video Player Oynatıcı

HTML5 Video Player ile izleyicilere başlıca görüntü akış aygıtlarının hepsinde üstün kaliteli görüntüler hızla ve verimlilikle dağıtılabiliyor. Oynatıcı deneyimli mühendislerce sürekli geliştiriliyor. Tüm platformlarda düşük gecikmeli oynatım ve hataya karşı dayanıklı, güvenilir akış gerçekleştirilebiliyor. Analiz araçlarıyla performans gerçek zamanda izlenebiliyor, böylece izleyicilere en iyi performans sağlanabiliyor. Yeni modüler oynatıcı görüntüleri anında oynatmak için tasarlandı ve tampon bellek gereksinimini azaltıyor. 


Encoding API Kodlayıcı

Bitmovin’in çok büyük miktarlarda bulut kodlama yaklaşımı, içeriklerin gerçek zamanın 100 katına kadar hızlarda, düşünülebilecek en yüksek kalitede dağıtılmalarını sağlıyor. Kodlayıcı zorlu çoklu bulut iş akışları için bile ürünleri piyasaya sürmeyi hızlandırıyor. Kodlama için saatler değil, dakikalar harcanıyor. Bitmovin kodlama çözümleri bir görüntü varlığının tüm kullanım ömrü boyunca yatırımda net bir geri dönüş sağlıyor. Multi-Codec Streaming ve Per-Title-Encoding yaklaşımları en düşük bit hızlarında sınıfındaki en iyi resim kalitesiyle içerik dağıtım ağı (CDN) ve bellek maliyetlerini azaltıyor. 


Video Analytics Analiz Çözümü

Video Analytics sayesinde Bitmovin Player dahil çeşitli görüntü oynatıcıları üzerinden toplanan verilerle izleyicilerin ilgi ve bağlılıkları arttırılabiliyor. Oynatma sorunları izleyicileri etkilemeden çözülebiliyor ve her zaman en iyi deneyim için iyileştirilebiliyor. Bitmovin Video Analytics oynatıcı, CDN, reklam sunucuları dahil tüm görüntü zincirinden veriler toplayıp gerektiğinde görselleştirerek sorunları hızla çözmeye yardımcı oluyor. 

www.bitmovin.com

Önceki Makale
Black Box
Sonraki Makale
Bebob
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi