Reklamı Kapat
Avid
03.10.2019 09:58

Media Composer 2019 Görüntü Kurgu Sistemi

Media Composer 2019 ile bir kurgu uzmanı ilk kesimden tedarike kadar uygulamadan ayrılmadan gidebiliyor. Media Composer 2019 hem profesyonellere hem de yeni başlayanlara yaratıcı öykü anlatımı için ilham veriyor. Yeni kuşak Avid Media Engine OP1A, daha fazla görüntü ve ses akışı desteği, Live Timeline ve arka plan render, dağıtık işleme eklentisi ile iş tamamlama sürelerini kısaltıyor ve post prodüksiyonu hızlandırıyor. Kullanıcılar kurgu, efekt, renk, ses ve rötuş araçlarıyla artık daha yüksek kalitede içerik yaratıp dağıtabiliyorlar. Yeni Media Composer | Enterprise kullanıcı ister usta bir kurgu uzmanı, ister asistan veya muhabir olsun, organizasyonda arayüzü herhangi bir rol için düzenlemeye imkan veren yönetim denetimi sağlıyor. 


MediaCentral Medya İş Akışı Platformu

Televizyon haber, spor ve kurumsal medya yönetim operasyonlarına yönelik en geniş kapsamlı, yeni kuşak medya iş akışı platformu MediaCentral, iki kişilik ekiplerden binlerce kişilik kuruluşlara kadar kullanıcıların bilgilere, medya varlıklarına ve uygulamalara kolayca erişerek içeriklerini hızla hazırlamalarına imkan verecek şekilde yeniden tasarlandı. Fuarda tanıtılan Wildmoka destekli yazılım hizmeti (SaaS) MediaCentral | Publisher, medya yapımcılarının içerik yaratmalarına, grafik ve logo eklemelerine, haber ve spor görüntülerini birden fazla sosyal medyaya ve dijital uç noktaya yayınlayarak izleyici sayısını arttırmalarına ve kazanç elde etmelerine imkan veriyor. 


Avid NEXIS | Cloudspaces SaaS Bellek Deposu

Bir yazılım hizmeti (SaaS) olarak alınabilen Avid NEXIS | Cloudspaces bellek deposu çözümü, haber, spor, post prodüksiyon ekiplerine bulut ortamında güvenle medya depolama imkanı vererek, Microsoft Azure’un gücünden yararlanma ve kesintisiz prodüksiyon için yerel alan açma imkanı veriyor. Avid NEXIS | Cloudspaces Avid NEXIS’e bulutun gücünü getirerek kuruluşlara güvenilir yedekleme için etkin maliyetli ve verimli bir şekilde Avid NEXIS belleği buluta genişletme imkanı veriyor. 


Pro Tools 2019 Ses Yazılımı

Pro Tools 2019 profesyonel müzik yaratıcılarından ilham veren sanatçılara, üst düzey ses post prodüksiyon uzmanlarından mühendislere kadar her kullanıcının karmaşık projeler üzerinde daha hızlı ve yaratıcı çalışmasını sağlıyor. Ses post prodüksiyonu gibi yüksek kanal sayılı ortamlarda çalışan kullanıcılar için Pro Tools 2019 | Ultimate önceki sürümlere göre %50 daha fazla ses kanalı sunuyor. Temel ses sınırının 384’e çıkmasından başka, Pro Tools | Ultimate yazılımı ve ND Native müşterileri Pro Tools | Ultimate Voice Pack’ler ekleyerek her sistem başına kullanılabilecek ses sayısını 768’e çıkarabiliyorlar. 


Avid S4 ve S1 Denetim Yazılımı

Yeni çıkan Avid S4 Avid’in Pro Tools | S6 denetim yüzeyinin gücünü ve iş akışlarını ergonomik ve kompakt bir pakette sınırlı bütçeli ses profesyonelleri ile küçük ve orta ölçekli müzik ve ses post prodüksiyon tesislerine getiriyor. Avid S4, Pro Tools, Nuendo, Pyramix, Logic Pro, Cubase ve diğer ses yazılımlarından EUCON özelikli DAW ile bütünleşik bir deneyim sunuyor. Avid fuarda Dolby Atomos için Avid S4 ve Avid S6 mikslerini yan yana karşılaştırdı. Avid S1 ses profesyonellerine daha iyi sesli miksleri hızlı tamamlamak için gereken hız, hassasiyet ve yazılım bütünleşmesini sunuyor. S1 kayıttan kurgu kanallarına, miksten stereo veya surround ses dinlemeye kadar her türlü ses iş akışını hızlandırmak için geniş kapsamlı denetim ve görsel geri bildirim sağlıyor.


FastServe Görüntü Sunucu Platformu

Avid hızlı tamamlanan, yüksek verimli uçtan uca haber, spor, canlı yapım iş akışları için FastServe görüntü sunucu platformunu zenginleştirdi. Daha az yer kaplayan üç yapılandırmada mevcut FastServe | Ingest, Live Edit ve Playout, Avid NEXIS ve MediaCentral ile tam bütünleşiyor ve kayıt, kurgu, playout iş akışlarını hızlandırırken, daha fazla kanal sayısını destekliyor ve kanal başına maliyetleri düşürüyor. 

www.avid.com

Önceki Makale
AVIWEST
Sonraki Makale
Aveco
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi