Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Atomos
Atomos
03.10.2019 10:18

Shogun 7 Kaydedicili Monitör

Atomos Shogun 7 film ve video uzmanlarına yönelik tasarlanan hassas bir HDR monitör, kaydedici ve anahtarlayıcı. Etkinlik, belgesel, sahada canlı öykü anlatımı için bağımsız çalışan bir saha monitörü, keydedicisi ve anahtarlama cihazı olarak; ya da kamera birinci asistanı, set işçisi ve görüntü yönetmenleri gibi çok sayıda ekip üyesinin saha monitör ekosistemi üzerinde tutarlı bir görsel referans gereksinimi duyduğu setlerde büyük ölçekli televizyon dizisi, film ve sinema yapımlarında kullanılabiliyor. Shogun 7’nin portatif boyutu sayesinde sette izleme, analiz, etiketleme yapılabiliyor ve gerçek zamanlı Dolby Vision çıkışıyla içeriğin izleyicinin evinde nasıl görüneceği kontrol edilebiliyor. Shogun 7 ile herhangi bir formata, kamera üreticisine veya iş akışına bağımlı değilsiniz. Tamamen esnek bir master kaydedici ve prodüksiyon istasyonu.


Shinobi HDR Monitör

Yüksek parlaklıkta 1000 nit 5 inç HDMI monitör, vloggerlar, yaratıcılar ve fotoğrafçılar için ideal. Atomos’un ilk bağımsız çalışan küçük monitörü Shinobi, üreticinin tüm yüksek ekran işleme teknolojisini ve profesyonel izleme araçlarını, şimdi sadece monitörden oluşan bu 5 inçlik aygıta sığdırıyor. Shinobi tek pille bütün gün çalışarak 1000 nit parlaklıkta ekran, HDR yeteneği ve kullanımı kolay gelişmiş işlevler sunuyor. Vloggerlar için yeni özçekim Mirror Mode, görüntü yönetmenleri için yeni çok araçlı Analysis View özellikleri var. Gelişmiş histogramlar, dalga şekilleri ve videoskoplarla çekimler tam doğru ve istendiği gibi oluşturulabiliyor. Fotoğraf ve görüntü yapımlarını geliştirmek için ideal bir tamamlayıcı araç. 


Neon 8K Monitör ve Kaydedici

Neon Cinema Series ile 8K Master Control Unit, dünyanın ilk 8K Prores RAW monitör ve kaydedicisi. RAW görüntünün esnekliği ile ProRes’in müthiş performansını bir araya getiren Apple ProRes RAW, günümüzde film çekenler için inanılmaz bir format. Bu alanda ürünlerini daha da zenginleştirmek isteyen Atomos, Neon 8K Master Control Unit’i sunuyor.


SUMO19M Performans Monitörü

SUMO19M, HDR veya SDR, 4Kp60 veya HD, 12G-SDI veya HDMI 2.0 ve bunların arasında kalan her şeye yönelik bir performans monitörü. Kayıt işlevleri kaldırılınca kullanıcı arayüzü bir buton tabanlı monitöre benzeyecek biçimde yeniden tasarlandı. Tüm hassas skoplara ekranın alt kısmından, telefondaki gibi basit ve sezgisel ayarlarla erişilebiliyor. Geniş, 1200 nit parlaklığıyla günışığında görülebilen 1920x1080 ekran, özellikle HDR yetenekleriyle yönetmenleri ve müşterileri etkiliyor. HDR ya da normal Rec.709 teslimatı için çekimler yapılırken renkler ve pozlamalar mükemmel belirleniyor. AtomHDR yazılımı kullanılarak ekran üzerinde 10+ dinamik aralık adımıyla Log çekimi görülebiliyor. Yaratıcı LUT’lar yüklenip görüntülenerek kişisel vizyon kolayca sergilenebiliyor. Bağlanan ekranlara ve aygıtlara çeşitli formatlarda çıkış yapılabiliyor. 

www.atomos.com

Önceki Makale
ATTO Technology
Sonraki Makale
Athensa
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi