Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Tarihi Mekana Harman Professional Çözümleri
Tarihi Mekana Harman Professional Çözümleri
26.08.2017 12:12

Bir yasak bölgenin estetiğine sahip, benzersiz performans mekanı TempleLive, kısa süre önce JBL VTX V20 hoparlörler, Crown yükselteçler, Soundcraft konsollar, AKG mikrofonlar ve tüm Martin aydınlatma aygıtlarından oluşan, eksiksiz bir Harman ses ve ışık çözümü kurdu. 1928 yılında bir mason tapınağı olarak inşa edilen bina, Beaty Capital Group Inc grubunun sahip olduğu Temple Holding LLC tarafından yenilenerek modern bir performans ve etkinlik merkezi haline getirildi. Uçtan uca Harman sistemi TempleLive tesisine konserler, oyunlar, düğünler, ödül törenleri ve kurumsal toplantılar için turneye uygun düzeyde yapım yetenekleri sağlıyor.

Beaty Capital Group Inc Satın Alma ve Geliştirme Başkan Yardımcısı Mike Brown değerlendirdi: “Harman VTX serisi ile yola devam etme kararı, performansı bakımından canlı gösteri camiasında heyecanla karşılandı. TempleLive komedi, country, rock, senfoni, tiyatro oyunları, spor ve e-spor etkinlikleri dahil her türden gösteriye ev sahipliği yapacak. Rezervasyon acenteleri mekanı heyecanla benimsiyorlar.

1200 kişilik TempleLive salonu, orijinal binanın üç katlı koltuk düzeni dahil sanat ve mimari yapısını koruyor. En üst katta sahneye doğru aşağı eğimdeki ana katın rezerve koltuklarından sonra balkonlu koltuklar var. Sahneye en yakın alçak alanda, genel izleyiciler için fazladan sandalye ve ayakta bekleme yeri sağlanabiliyor. TempleLive Harman ses sistemiyle her türlü etkinlik ve konserde tüm koltuk alanlarına eksiksiz ve yüksek kaliteli ses sağlıyor.

Ses Mühendisi ve Akustik Danışman Lance Dierker şunları söyledi: “Mekanın mühendislik teknik özelliklerine göre bir sistem seçme aşamasında harman tüm istediğim şartları aştı. VTX 20 kamera donatımı tüm oturma alanımızda eksiksiz ses kapsama sağlayarak, her konuğun aynı üstün dinleme keyfini almasını garantiliyor. Crown’un uzun geçmişi olan kaliteli yükseltme teknolojisine BS işlemenin katılması, I-Tech ve VRack sistemlerini VTX PA donatımını sürmek için kolay seçenek haline getirdi. Soundcraft Vi Console, sanatçılar kendi FoH donatımını taşırken veya aksi durumda seyahatler sırasında çok yönlülük sağlıyor. Göstericiler kendi FoH sistemine sahipse Vi konsolu JBL çift yükseltmeli üçgen yer hoparlörleri ve üç yönlü yan dolgu hoparlörlerimizi beslemek için çok yönlü bir monitör olarak kullanıyoruz. AKG mikrofonlar en üst düzeyde kalite sunuyor ve Martin Lighting yıllardır aydınlatma tasarımcılarını çok memnun ediyor.

HARMAN ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.