Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AKG K361 ve K371 Profesyonel Stüdyo Kulaklıkları
AKG K361 ve K371 Profesyonel Stüdyo Kulaklıkları
23.10.2019 20:23

Ses, görüntü, aydınlatma ve denetim sistemleri uzmanı HARMAN Professional Solutions, yeni AKG K361 ve K371 profesyonel stüdyo kulaklıklarını sunuyor. 

AKG K361 ve K371 stüdyo kalitesinde sesi küçük boyutlu, katlanabilen bir tasarımla birleştirerek, yaratıcıların stüdyoda veya hareket halinde iken içerik üretmelerine imkan veriyor. Üstün frekans tepkisi, benzersiz portatiflik ve arif, modern estetiği bir araya getiren AKG K361 ve K371 kulaklıklar, yeni kuşak içerik yaratıcılar için profesyonel ve hobi kulaklıkları arasındaki boşluğu kapatıyor. 

AKG’nın K361 ve K371kulakıklarda ilk defa kullandığı yeni bir oval kulaklık şekli, insan kafasına daha iyi uyarak daha rahat bir duruş ve daha iyi frekans tepkisi sağlıyor. Her iki modeldeki üstün 50mm sürücüler ve tamamen oksijensiz bakır ses bobinleri, üstün netlik, ayrıntı ve en iyi akustik hassasiyet sunuyor. K361 geniş 15 Hz – 28 KHz frekans aralığında temiz, ayrıntılı ve dengeli alçak, orta ve yüksek frekanslar sağlarken, K371 çok geniş 5 Hz – 40 KHz aralıkta daha da fazla ayrıntı için titanyum kaplı diyaframlara sahip. 

K371 kulaklıkların titizlikle ayarlandığı AKG Reference Response eğrisi, on yıla yakın sürede duyma dinleme deneyimlerinin değerlendirilmesi sonucunda elde edilen bir akustik hedef. Sonuç olarak kullanıcılar ne dinlerse dinlesin, miksleri nerede yaratılmışsa yaratılsın, en kusursuz, doğal ses elde ediliyor.  

Zarif ve dayanıklı tasarımlı AKG K361 ve K371, en yoğun koşullarda güvenilirliği garantilemek için zorlu baskı testlerinden geçirildi ve K371 fazladan uzun ömür için metalle güçlendirilmiş parçalara sahip. Kulağı örten, kapalı arkalı tasarımlar gürültülü ortamlarda üstün yalıtım sağlıyor. Pelüşlü köpük pedler uzun sure rahat duruş ve düşük frekans sızması sağlarken, ayarlanabilir kalibreli kafa bantları her defasında mükemmel tutuş sunuyor.

Kulaklıklar tek kulakla dinleme için 90 derece dönüyor, ve hafiflikleri sayesinde çok uzun dinleme oturumlarında bile kulak yorgunluğu yapmıyor. AKG K361 ve K371 bir koruyucu taşıma kesesine ve hem profesyonel hem de amatör aygıtlara bağlantı için çıkarılabilen kablolara sahip. 

AKG ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.