Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sound Devices 833 Portatif Mikser ve Kaydedici
Sound Devices 833 Portatif Mikser ve Kaydedici
20.12.2020 09:41

Mobil ve küçük prodüksiyonlar için profesyonellerin aracı 833, popüler Sound Devices 633 gibi küçük ve hafif. Özel amaçlı fader, ince ayar düğmeleri ve PFL anahtarları, bu mikser-kaydediciyi hareketli çalışılan ortamlarda çantada kullanım için ideal hale getiriyor. 

833, 6 adet mic/line ön yükselteç, 8 kanal, 12 hat, 6 analog çıkış ve çok hassas zaman kodu sunuyor. Yeni Sound Devices ön yükselteç tasarımı, 2 adet SD kart yuvası, ikili L-Mount pil şarjı ve gücü, dahili 256 GB SSD gibi birçok özelliğini, üstün kaliteli Sound Devices Scorpio’dan alıyor.

833 ayrıca Scorpio ile aynı sinyal işleme mimarisini ve çoklu FPGA’ları da paylaşıyor. Bu özellikler 833’ü tamamen yönlendirilebilir hale getiriyor ve her istenen giriş herhangi bir kanala yönlendirilebiliyor. 833 hem dijital hem analog girişlere ve çıkışlara, birden fazla enerji seçeneğine sahip olduğu için, var olan sisteme kolayca uyum sağlayabiliyor.

Dahili bir üç bantlı EQ, her türlü sorunu doğrudan sette çözebilmek için her kanal için fade öncesi veya fade sonrasına ayarlanabiliyor. Dugan Automixing özelliğinden yararlanılarak çok mikrofonlu uygulamalarda kullanılmayan mikrofonlar otomatik olarak zayıflatılabiliyor. Bir defada 8 adede kadar kanal otomatik mikslenebiliyor ve aynı anda iki ayrı grup mikslenebiliyor.

Diğer ekip üyeleriyle profesyonel çift yönlü haberleşmeye imkan veren 833 ile, kameraya veya ekibe çoklu miks yolları ile isteğe göre düzenlenmiş miksler gönderilebiliyor. Aynı anda üç ayrı ortama kayıt yapılabilme yeteneği sayesinde günün sonunda SD kartları prodüksiyona teslim edilip, dahili 256 GB SDD bellekte bir yedek tutulabiliyor.

833 taşıma kontrolleri, ölçüm göstergeleri ve ses raporları sunan Android uygulaması SD-Remote yoluyla denetlenebiliyor. Uzaktan fader ve taşıma kontrolü için desteklenen USB denetim yüzeylerinden birisi seçilerek hızla bir mobil iş istasyonu elde edilebiliyor.

Sound Devices ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.