Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Klotz LPA5FNS Sputnik L-Acoustics Dofill Hoparlör ve Yükselteç Adaptörü
Klotz LPA5FNS Sputnik L-Acoustics Dofill Hoparlör ve Yükselteç Adaptörü
24.10.2019 09:59

L-Acoustics LA4X sistem yükselteç bir PA-COM 8 bacaklı bağlantı yerine sadece Speakon çıkışlarına sahip. Yükseltecin Klotz PA-COM çok çekirdekli hoparlör kablosuyla kullanılabilmesi için Klotz LPA5FNS Sputnik adaptörü geliştirdi.

LPA5FNS, LA4X’in dört kanalını PA-COM’a uyarlıyor ve sistem yükselteçleri LA8X ve LA12X ile kombinasyonu çok kolaylaştırıyor.

Kaliteli orijinal konektörleri ve 4 milimetre kare hoparlör kablosuyla LPA5FNS adaptördeki ustalık diğer Klotz ürünlerindekilerle aynı. Yüksek güçlü POM (polyoxymethlyene) içinde Klotz bağlantı kapsülü ve sağlam gerilme giderici döngüye sahip Klotz Sputnik adaptörler yüksek kalite sunuyor. 

L-Acoustics LA4X sistem yükseltecinde sadece speakON çıkışları var ve PA-COM 8pin çıkış yok. PA-COM hoparlör çok çekirdekli kabloları kullanabilmek için Klotz yükselteç tarafına Sputnik adaptörü LPA5FNS008’i geliştirdi. LA4X’in 4 kanalını PA-COM’a uyarlıyor ve sistem yükselteçleri LA8X ve LA12X ile kombinasyonu çok kolaylaştırıyor. İşleme kalitesi diğer Sputnik adaptörlerle aynı; yüksek kaliteli orijinal konektörler, yüksek güçlü POM (polyoxymethlyene) malzemeden yapılmış Klotz bağlantı kapsülü ve sağlam gerilme giderici döngü sayesinde 4 milimetre kare hoparlör kablosunun kalitesi, üreticinin kendi bağlantı adaptörlerinin kalitesini aşıyor.

Klotz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.