Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Anton/Bauer Titon SL Lityum İyon Piller
Anton/Bauer Titon SL Lityum İyon Piller
24.10.2019 11:20

Titon SL piller Titon serisinde bulunan güvenilir gücü alıp daha küçük, hafif bir pakete sığdırarak Titon SL serisini çevik hareket etmenin ve az yer kaplamanın önemli olduğu yerlerde çekim yaparken yüksek enerjiye gereksinim duyan kameramanlar için sunuyor.

Titon SL piller acil haberleri, spor karşılaşmalarını çekerken, internette canlı içerik akışı yayınlarken kameralara, monitörlere, ışık kaynaklarına ve diğer aygıtlara enerji verirken, ağırlıktan hareket kabiliyetini azaltmıyor. 

V-Mount ve Gold Mount seçenekleri olan Titon SL, geniş çeşitlilikte kameralarla ve şarj aygıtlarıyla uyumlu. Pillerin üzerindeki LCD ekran veya kameranın vizöründe ne kadar çalışma süresi kaldığı tam olarak görülebiliyor. Anton/Bauer’in akıllı teknolojisi enerji verilen her aygıtı hesaplıyor; hatta High-Speed USB ve P-TAP ile güç alanları bile. Böylece kameraman olanlara dikkatini yoğunlaştırabiliyor.

En zorlu koşullarda iyi performans verecek yapıda üretilen Titon SL piller, küçük, güvenilir, seyahate güvenli seçenekler sunuyor. Sağlam gövde içerisindeki yüksek kaliteli hücreler, -20 ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda, talepleri en yüksek kullanıcılara bile istikrarlı enerjiyi garantiliyor. 

Anton Bauer ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.