Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TVU Networks CAS Çözümü Ödül Kazandı
TVU Networks CAS Çözümü Ödül Kazandı
30.10.2019 10:25

IP çözümlerinde lider firmalardan TVU Networks, yayın yapımcılığı konusunda yayın yapan NewscastStudio dergisi tarafından Broadcast Production Awards ödül töreninde onurlandırıldı. TVU CAS (Contribution Automation Solution) çözümü, “Best New Product or Service” ödülü kazandı. 

TVU CAS’ın da kritik bir parçası olduğu TVU MediaMind öykü merkezli iş akışı platformu, yayın uzmanlarına ve içerik yaratıcılara geniş kazanç üretimi ve iş akışı avantajları getiriyor. 

TVU CAS canlı görüntü içeriklerinin kaydedilmesini ve otomatik üstveri etiketleri eklenmesini kolaylaştırmak için tasarlandı. TVU CAS ile insan ve aygıt gibi tüm görüntü edinme kaynakları öykü yaratma aşamasında belli öyküler ve görevler için tanımlanıyor. Atamalar bağlantılı ayıtlar yoluyla sahadaki personele otomatik olarak gönderiliyor. Bu aygıtlar arasında TVU One ve TVU Anywhere gibi portatif mobil vericilerin yanı sıra TVU MLink gibi sabit cihazlar da var. TVU CAS, sosyal medya, dijital ve yayın yapım bölümleri arasındaki engelleri kaldırmak, var olan iş akışları içerisinde medyanın yapım, dağıtım ve tüketim biçimlerini değiştirmek için tasarlanan geniş kapsamlı TVU MediaMind iş akışının bir parçası. 

TVU Networks ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 363 04 04  numaralı telefondan Alen’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi