Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Comrex ACCESS MultiRack IP Ses Çoklu Kodek
Comrex ACCESS MultiRack IP Ses Çoklu Kodek
20.11.2019 10:47

Comrex bir defada birden fazla IP kodek çalıştırmaya gereksinim duyan kullanıcılar için ACCESS MultiRack’ı üretti. ACCESS MultiRack zarif 1RU boyutlu bir kasanın içerisinde beş adet kodeğe eşdeğer bir donanım.

ACCESS MultiRack tüm Comrex IP ses kodekleri ailesiyle ve Comrex FieldTap akıllı telefon uygulamalarıyla uyumlu. ACCESS MultiRack ilk kodek üzerinde AES3 ve analog giriş/çıkış, beş kodeğin hepsinde AES67 uyumlu giriş-çıkışa sahip. 

Uygulamalar

Güçlü kodlama algoritmaları ve piyasadaki en gelişmiş ağ yönetim teknolojisi CrossLock ile ACCESS MultiRack Ethernet, Wi-Fi, 3G/4G ağlar üzerinden güçlü ve güvenilir bağlantılar sağlıyor.  ACCESS MultiRack sahadaki uzak kodeklere çoklu bağlantılar, stüdyolar arası bağlantılar, STL gibi 7 gün 24 saat bağlantılar için ideal.

Switchboard

Comrex Switchboard Traversal Server, Comrex IP kodekler arasındaki bağlantıları yapmayı kolaylaştırıyor. Bu özellikle güvenlik duvarları, yönlendiriciler ve diğer IT engelleri olan ağlar üzerinde yayın yaparken önemli. Switchboard kodeğin bir bulut tabanlı sunucu ile senkronize edilmesine imkan vererek, bağlantının her iki ucundaki IP adreslerini bilmek zorunda kalmadan bağlantı kurmayı mümkün kılıyor.

CrossLock

“Bonding” modunda kullanıldığında CrossLock kullanıcılara aynı anda birden fazla veri bağlantısını yönetme ve birbiriyle birleştirme yeteneği kazandırıyor. Eni bir ağ geldiğinde CrossLock hemen ne kadar kullanılabilir bant genişliği değerlendiriyor, gecikme ve seğirme bilgilerini hesaplıyor, var olan tüm bant genişliğinin avantajlarından yararlanmak için iki bağlantıyı birleştiriyor. 

Denetim

Yeni bir HTML5 tabanlı web kullanıcı arayüzü yoluyla ACCESS MultiRack’a bağlantılar kurulabiliyor. Artık Flash gerekmiyor. Codec Commander opsiyonel bir Windows tabanlı kullanıcı arayüzü olup, Fleet Commander ise kodek filosunun yönetilmesini sağlıyor.

HotSwap

ACCESS MultiRack kodeğin HotSwap özelliği sayesinde kullanıcılar kablosuz bir modemle özel amaçlı bağlantıları yedekleyebiliyorlar. Seçtikleri bir ağ sadece ana ada arıza olduğunda bir saniyeden çok daha kısa bir sürede devreye girebiliyor. 

Ses kodlama

Bant genişliği bol kullanıcılar için ACCESS MultiRack sesi sıkıştırmayan mono ve stereo doğrusal PCM ses kodlama formatına sahip. ACCESS MultiRack’taki FLAC ise sesi kayıpsız bir algoritma kullanarak sıkıştıran bir kodlayıcı.

ACCESS MultiRack sınırlı bant genişliğine sahip kullanıcılar için standart olarak AAC ve HE-AAC kodlama algoritmalarını kullanıyor. Bunlar ses kalitesini korurken, veri yükünü önemli oranda azaltıyorlar.

Daha fazla uyumluluk

ACCESS MultiRack ACCESS NX, ACCESS Portable Classic, ACCESS 2USB, ACCESS NX Rack ve ACCESS Rackmount dahil tüm ACCESS kodeklerle uyumlu. Ayrıca BRIC-Link, BRICLink II ve ücretsiz akıllı telefon uygulaması FieldTap ile de uyumlu çalışıyor.

Girişler

 • Dengeli XLR line-level ses girişleri; 0 dBu nominal, +20 dBu tepe
 • AES3 XLR Digital ses girişi
 • Analog/AES3 geçiş
 • AES67 ses girişi

Çıkışlar

 • Dengeli XLR line-level ses girişleri; 0 dBu nominal, +20 dBu tepe
 • AES3 XLR Digital ses girişi
 • AES67 ses girişi

 • 2 adet USB bağlantı
 • Ana Ethernet portu
 • İkincil Ethernet portu

Haberleşme

 • Temas noktaları: DB-9 erkek
 • Seri port: DB-9 dişi

Operasyon

 • HDMI
 • DisplayPort 

Ürün ACCESS MultiRack IP Ses Çoklu Kodek
Marka Comrex
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi