Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Neutrik opticalCON DRAGONFLY Fiber Optik Konektörler
Neutrik opticalCON DRAGONFLY Fiber Optik Konektörler
20.11.2019 11:12

Ses, görüntü, veri için güçlü ve güvenilir profesyonel bağlantı çözümleri sağlamakla tanınan Neutrik, opticalCON DRAGONFLY fiber optik kamera konektörleri serisini sunuyor. Şirketin ünlü opticalCON ürün ailesine en son eklenen yeni DRAGONFLY serisi, yayın ve AV piyasaları için ileri lens teknolojisi sunarak, bakımı benzer performanslı yaygın hibrid kamera sinyal iletim sistemlerinden daha kolay, güvenilir bir bağlantı çözümü oluşturuyor.

Teknolojisi fiber lenslere ve füzyon birleştirmeye dayanan Neutrik DRAGONFLY, çok düşük kayıpla son derece güçlü sinyal sağlıyor. opticalCON DRAGONFLY lens teknolojisinin bütün avantajlarını bir araya getirerek, fiziksel temaslı bağlantıyla rekabet edebilir hale getiriyor. DRAGONFLY, Neutrik’in patentli XB2 teknolojisine sahip. Yenilikçi füzyon birleştirmeli yüksek performanslı lens, UHD 4K ve 8K sinyalleri çok az kayıpla iletiyor. XB2 lensin sinyal yüzeyi, fiziksel temas yüzeylerinden 322 kat daha geniş. Bu özelliği kire e toza karşı hassasiyeti azaltıyor. 

DRAGONFLY titreşime karşı güçlü bağlantı sunduğu için, zarar görme potansiyeli düşük. Füzyon birleştirme teknolojisi sayesinde sahada hizmet verebildiği için, saha yayın uygulamalarında üstün bir seçenek. Yüksek performans, düşük kayıp ve kararlı kalitesiyle, aşırı sıcaklık değişimlerinde bile opticalCON DRAGONFLY hem yenilikçi hem de geleceğe dönük. 

Neutrik DRAGONFLY sadelik ve verimlilikte çıtayı yükseltiyor. Hibrid bağlantısı tek bir bağlantı üzerinden hem enerji hem de verileri iletiyor, seyrek bakım gerektiriyor. Standart yayın kurulumlarına uyduğu için DRAGONFLY’a geçiş kolay. Sıkıştırılmış hava ve su kullanılarak temizliği hızlı ve verimli. Güvenilir it/çek kilit mekanizması, takılı durumda IP68 toza ve suya dayanıklılık derecesi, bükülmeye dayanıklı tasarımıyla opticalCON DRAGONFLY 10.000 kez takılabilen, uzun kullanım ömrü sunuyor. 

Yayın ve AV piyasalarının fiber gereksinimlerine bir yenilik sunan sağlam SMTE hibrid kamera konektörü opticalCON DRAGONFLY, kapalı mekanlarda ve açık havada 4K ve 8K sinyallerin fiber optik bağlantıları için geleceğe dönük çözümler getiriyor. 


Ürün opticalCON DRAGONFLY Fiber Optik Konektörler
Marka Neutrik
Firma Ertekin
Telefon 0212 312 24 24
Web www.ertekin.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.