Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > MultiDyne Census Digital’ı Satın Aldı
MultiDyne Census Digital’ı Satın Aldı
20.11.2019 18:27

MultiDyne Fiber Optic Solutions, Toronto’daki profesyonel sinyal işleme, dağıtım, çevrim ve takip donanımı firması Census Digital’ı satın aldı. Bu alımla birlikte MultiDyne’ın yayın, canlı yapım ve reklam AV alanlarındaki profesyonel ses takip ve işleme uygulamalarında kıymet beyanı güçleniyor. MultiDyne ayrıca Census Digital’ın MultiDyne’ın geniş fiber optik ürün serisini tamamlayan bir dizi kabin rafı montajlı ve openGear modüler çözümleri dahil olmak üzere var olan fiber iletim çözümlerinin de sahibi oluyor.

MultiDyne CEO’su Frank Jachetta şunları söyledi: “MultiDyne ile Census Digital kendi uzmanlık alanları olan fiber iletim ve sinyal takibinde dünya çapında sorun çözücü olarak tanınıyorlar. Çeşitli canlı yapım ortamlarında çalışan yayıncılar ve içerik yapımcıları için bu iki alanın tamamlayıcı olduğuna şüphe yok, ve Census Digital’ın ses yenilikleri, kıymet beyanımıza önemli güç katıyor. Bu katılım müşterilerimize her iki firmanın en iyi teknik yeteneklerinden yararlanarak daha eksiksiz çözümler sunmamız için bizi güçlendiriyor.

Census Digital’ın satın alınması, Multi-Dyne’ın son yıllardaki sürekli gelişim kaydettiği bir zamana denk geliyor. Şirket 2010 yılından bu yana gittikçe hızlanarak büyüyor ve 2019’da ani bir uluslararası güç kazandı. Bu gelişmeler arasında Kuzey Amerika’da kaynaklarını arttırmanın yanı sıra Orta Doğu-Afrika ile Asya-pasifik bölgelerine yeni iş geliştirme liderleri atanması da var.

Black Pearl Management Group Başkanı ve MultiDyne Danışmanı Bob McAlpine katılımı kolaylaştırmaya yardımcı oldu ve tüm süreç boyunca her iki firmaya danışmanlık yaptı: “Census Digital son on yılda bir yenilikçi olarak güçlü bir ün geliştirdi ve ürün geliştirme ile işletme açılarından MultiDyne ile ortak bir sinerji fark ettik.

MultiDyne Census Digital’ın Toronto’daki merkezi tesisini çalıştırmaya devam edeceği için, Census Digital’ı satın alması MultiDyne’ın Kanada’daki varlığını güçlendiriyor ve değerli mühendislik yetenekleri katıyor. Jachetta birleşen operasyonların MultiDyne ile Census Digital mühendislerini yeni ürün geliştirme girişimlerinde ve mevcut ürün serilerinin bütünleştirilmesinde bir araya getireceğini öngörüyor. MultiDyne ayrıca daha sonra belirlenecek bir süreyle ürün markalarında ve iletişimde Census Digital markasını kullanmaya devam edecek.

Jachetta ekledi: “Birleşen güçlerimizin eseri yeni ürün serileri görmeyi beklememizin yanı sıra, özellikle C-SERIS gömülü ses monitörleri ve openGear ses çevrim ve dağıtım modülleri olmak üzere mevcut Census Digital ürünlerinin içerisine iletim yetenekleri eklemek için de birçok olanak görüyoruz. Mühendislik hünerleriyle tanınan Census Digital, piyasa lideri fiber optik sistemlerimize sıra dışı değer ve sinerji katıyor. Çeşitlenmeye ve genişlemeye devam ettiğimiz bir süreçte bu doğru zamanda ve yerinde bir satın alım oldu.

MultiDyne ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 99 66 numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.