Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yellowtec Intellimix Pro ve Intellimix Focus ile Masaüstü Miks
Yellowtec Intellimix Pro ve Intellimix Focus ile Masaüstü Miks
20.11.2019 19:43

Yellowtec Intellimix Desktop Mixer’ın iki yeni modelini sunuyor: Intellimix Focus ile Intellimix Pro. Büyüyen Intellimix ailesi özellikler setinde çeşitlilik yönündeki talepleri karşılıyor. Intellimix Pro standart gelişmiş AoIP bağlantısı, genişletilmiş giriş-çıkışlar ve ayarlarla eksiksiz bir sekiz kanallı mikser iken, Intellimix Focus ise çoğu kullanıcının istediği önemli özellikleri öne çıkaran, 4 kanallı bir aygıt.

Intellimix Pro akla gelebilecek her türlü ve karmaşık 8 kanallı miks işlerini yönetebilecek bir miks aygıtı olarak tasarlandı. Uzaktan kumanda opsiyonları, yönetici modu ve sınırsız miktarda kullanıcı profili sayesinde Intellimix Pro birden fazla farklı iş akışı için kullanılan paylaşımlı işyerleri için ideal bir masaüstü mikser. Standart olarak çok kanallı AES67, Livewire+, Ravenna, MADI, NMOS ve ST2110 çalıştırabilecek bağlantılar sunuyor. Intellimix Pro sayesinde ek genişletme gerekmeden eksiksiz AoIP bağlantısı ve en ince ayrıntılara kadar eksiksiz ayarlar elde edilebiliyor. 

Intellimix Focus dört kanaldan fazlasına gereksinim duymayan kullanıcılara yönelik tasarlandı. Kullanıcılar artık asıl miks üzerinde yoğunlaşmalarını engel olabilecek ayrıntılı ayarlarla uğraşmak zorunda kalmıyorlar. Intellimix Pro’dan daha düşük fiyatı sayesinde Intellimix Focus birçok muhabir gibi az teknik deneyime sahip kullanıcılar ve tek kişilik işyerleri için ideal. Gerekirse opsiyonel X64 AoIP ilavesiyle gelişmiş AoIP bağlantısı eklenebiliyor.

Yellowtec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.