Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni Wheatstone PR&E DMX Dijital Ses Konsolları
Yeni Wheatstone PR&E DMX Dijital Ses Konsolları
29.08.2017 15:54

Wheatstone PR&E DMX dijital ses konsollarını üretmeye başladığını duyurdu. Bu açıklama PR&E markasını yeniden canlandırmaya yönelik yeni bir dizi stüdyo ürününü piyasaya getirecek.

Wheatstone Üretim Müdürü Matt Wilson yorum yaptı: “Aileye yeni bir üye katmak büyük bir olay, çünkü biz her şeyi kendi içimizde yapmaya alışkınız. Ahşap elemanları, devre kartlarını, kablolamayı, testleri hep kendimiz yaparız. Taşerona hiç iş vermediğimiz için, yeni bir ürün serisine başlarken ona kendimizi adadığımıza emin olabilirsiniz.

Wheatstone bu yıl PR&E konsollarını ve çevre birimlerini satın alıp üretim ve desteğini Gates’in Illionis’teki fabrikasından New Bern’deki kendi tesisine taşıdı. Daha sonra ilk PR&E IP ağ bağlantılı yayın stüdyo konsol serisi olarak DMX ürünlerini piyasaya sürerek PR&E markasının güçlü kalitesini ve pratik işlevselliğini ilerletip IP ses yönlendirme ekledi.

Wheatstone’un yeni DMX serisi, PR&E’nin eski Vistamax ve Envoy yönlendirici serilerinin yerini alacak ürünlerin ilkleri. PR&E markalı NetWave ve Oasis konsollar, Wheatstone tarafından New Bern fabrikasında üretilmeye devam edilecek. Wheatstone mevcut PR&E müşterileri için365 gün 24 saat kalifiye teknisyen desteği, yerinde arıza giderme, geniş yedek parça stoku içeren geniş bir teknik destek programı da başlatıyor.

İlk DMX 8 fader ve 16 fader kontrol yüzeyleri ve PR&E markasını taşıyan yeni IP ses ağı modülleri bugünlerde piyasaya çıkacak. 1RU DMX mix sistemli ve 1RU Razor I/O birimli DMX konsollarda, kolay kurulum ve stüdyolar arasında kolay ses yönlendirme için 1GB Ethernet portları ve RJ-45 arabirimleri var.

Wheatstone ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.