Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Soundcraft Vi Series Eğitim Etkinliği İstanbul’da Yapıldı
Soundcraft Vi Series Eğitim Etkinliği İstanbul’da Yapıldı
21.11.2019 18:42

Harman Profesyonel Çözümler  markası olan Soundcraft ve Ertekin işbirliğiyle 11 – 12 Kasım tarihlerinde Şişli Marriott Otel’de Soundcraft Vi Series ürün grubunun eğitim etkinliği yapıldı. İki gün boyunca süren eğitimleri Soundcraft uygulama ekibinden yönetici Ed Jackson verdi.

Simültane çeviri desteğiyle yapılan eğitimlere sektörden geniş katılım vardı. Eğitimlere katılan misafirler, eğitim alanına kurulan Vi Series konsolları üzerinde iki gün boyunca uygulamalı şekilde eğitimlerini tamamladılar ve eğitim sonunda sertifikalarını aldılar. Ed Jackson’ın anlattığı Vi Series ürünlerinin kısa tanıtımları şöyle:

Vi5000 ve Vi7000 dijital canlı ses konsolları

En son Vi5000 ve Vi7000 dijital miks konsolları şimdiye kadarki en iyi Vi sesi vererek, canlı sesin en popüler miks arayüzüne opsiyonel 96 KHz işleme, yüksek kanal sayısı ve daha da güvenilir donanım getiriyor.

Küçük bir kontrol yüzeyiyle yeni Local Rack ve Active Breakout kutu donanımını bir araya getiren Vi, aynı anda 128 adede kadar girişin ve 32 mono/stereo kanalın miksini gerçekleştirebiliyor.

Üstün ses kalitesi, ultra düşük gürültülü mikrofon yükselteç tasarımları ve zenginleştirilmiş 96 KHz 40 bit gezer nokta dijital ses işlemeyle garantilenirken, her kanal çıkışında bir BSS grafik EQ, 8 bağımsız Lexicon multi-FX birimi ve BSS DPR901iiTM bütünleşmesi sunuyor. Paketi hızlı yapılandırma ve güçlü otomasyon özellikleri, radyo mikrofonu durum takibi ve geniş kapsamlı ViSi Connect I/O genişletme (EtherSoundTM, CobraNetTM, DanteTM, MADI, vb) tamamlıyor.

Vi3000 dijital canlı ses konsolu

Soundcraft Vi3000 tümüyle yeni bir görünüme daha verimli tasarlanmış bir kontrol yüzeyine, 36 fader’a, 24 mono/stereo veri yoluna ve bir tarama siyah ekran paneline, ince, güncellenmiş 3D grafikler içeren üç Vistonics II dokunmatik ekran arabirimine sahip. Vi3000’in dört dokunmatik ekranı olduğundan, aynı anda iki mühendis tarafından kullanılabilen kendi sınıfındaki tek konsol. Soundcraft Vi3000 kapsamlı arka panel bağlantı opsiyonlaru sunuyor. Analog ve dijital girişler ve çıkışlarla tam donanımlı olmasına ek olarak, konsol, MIDI, USB, Ethernet, DVI out, Dante/MADI kayıt besleme çıkışları, yedek güç kaynağı ve diğer bağlantıları da sunuyor.

Vi2000 ses konsolu

Küçük boyutlu yeni dijital ses konsolu yüksek performanslı denetim, ses kalitesi, DSP işleme ve dijital ses/ağ bağlantıları sunuyor. Zengin özellikli konsol canlı turne, sabit kurulum ve kurumsal AV piyasaları için üstün miks gücü sağlıyor. Vi2000, Vi3000, Vi5000 ve Vi7000 konsolların Vistonics tabanlı denetim yüzeyiyle güçlü bir bütünleşik DSP ve I/O sistemini bir araya getiriyor.

Vi1000 96 kanallı küçük boy dijital miks konsolu

Soundcraft Vi1000 dijital miks konsolu, Soundcraft’ın bilinen Vi serisinin sunduğu zengin özellikler ile büyük başarıların doruk noktasını temsil ediyor ve şimdi daha küçük boyutlu bir yapıda. 

Vi1000’in kapladığı yerin azaltılması çok yönlü bir dijital mikser arayan küçük turne projeleri, kiralama firmaları, kurumsal AV uygulamaları, müzik salonları ve tiyatro kurulumları için ideal. Birçok özelliği arasında yer alan Vistonics II “ekran üzeri düğmeler” işlevi, miks ortamının gücünü ve çok yönlülüğünü görme ve erişmeyi kolaylaştırıyor; Soundcraft Faderglow renk kodlama net belirlenen renkler kullanılarak işleve göre fader yuvalarını aydınlatıyor. Üstün ses kalitesi, zengin işlevler, kolay çalışma için sezgisel kullanıcı arayüzü, ve Soundcraft Vi serisi konsolların bilinen güvenilirliğini sunan Vi1000, yer kazandıran yapısında dünya kalitesinde ses miks yetenekleri sağlıyor. 

Vi Series ürünleri yanında Harman Profesyonel Çözümler’in markalarından AKG ürünleri  ve Neutrik XIRIUM PRO hakkında da bilgi verildi. 

İki gün boyunca etkinliğe katılanlar ürünler hakkında teorik bilgiler almanın yanında konsolları ve diğer ürünleri yakından inceleme şansı yakaladılar. 

Ürünler ve etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.