Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ZEISS Batis Lensler ile Sanatı Bilimle Yaratın
ZEISS Batis Lensler ile Sanatı Bilimle Yaratın
22.11.2019 10:26

Fotoğrafçılık anı yakalama şansı veren, yaratıcı bir sanat. Yaratıcı vizyonlarının peşinden gitmek isteyen fotoğrafçıların kameralarının gövdesine kusursuz uyan, doğru lenslere ihtiyaçları var. ZEISS 125 yıldır lens üretiminde deneyim ve uzmanlık kazanıyor.

Tüm Sony aynasız kamera serileriyle tam uyumlu ZEISS Batis otomatik odaklı lens ailesi, yüksek ZEISS kalitesi ve görüntüleme teknik özellikleriyle fotoğrafçılara yaratıcılık ve vizyonlarını açığa çıkarma ve ellerindeki konuya odaklanma imkanı veriyor. 

Keskin hatlar

Canlı bir fotoğraf, sonradan zenginleştirilen bir çekimden üstündür. Fotoğrafa eklenmesi tercih edilen her türlü post işlemi, sadece ZEISS Batis’in yakaladığı kontrast tarafından zenginleştirilebilir.

Yüksek kaliteli ZEISS Batis sabit odak uzunlukları geniş açıklıkta bile sadece resmin merkezinde değil, kenarlara kadar üstün yüksek tanımı garantiliyor. Bu kadar sıra dışı sonuçların kaynağı, özenli optik tasarım, üstün kaliteli lens bileşenleri ve düşük seri dağılımlı hassas mekanik tasarım.

3D pop

Kusursuz optik tasarım sayesinde uyumlu bir bokeh efekti veren lensler, fotoğraflarda odaktaki alanların resmin geri kalanından neredeyse ayrı olduklarını hissettiriyor. Geniş açıklıkta sihirli bir 3D pop efekti yaratıyor ve üstün görsel etki için uyumlu bir bokeh sunuyor.

Üstün optik tasarım ile odak dışı alanlardan keskin bir geçiş, ana konu ile çevresi arasında mükemmel bir ayrım yaratıyor. Hedef konunun önünde veya arkasında parlak ışıkların, kaotik fonların ve/veya güçlü parlak-karanlık kontrastlarının olduğu resimlerde bile ZEISS Batis lensler gerçekten etkileyici fotoğraflar elde etmeye imkan veriyor.

Gerçek renkler

ZEISS T çok katmanlı kaplamalı, yüksek geçirgen ZEISS Batis lensler, her ayrıntıda renk patlaması yaratıyor. İster aniden çekilmiş, ister uzun süre hazırlanılmış olsun, fotoğrafların duyguları yansıtmaları için gerçek, net ve doğal renkler şart. 

ZEISS Batis lenslerle elde dilen renklerde aslına sadakat, fotoğraflara canlı, gerçek birer karakter kazandırıyor. Kurgulanmamış çekimler bile etkileyici görünüyor. Resimleri kurgulayan bir fotoğrafçı için gerçek renkler adeta ses katıyor. Fotoğrafların geniş dinamik aralığı ve güçlü parlak-karanlık kontrastları, hepsini daha heyecan verici hale getiriyor.

ZEISS T çok katmanlı kaplama ile yüksek geçirgen lenslerin kombinasyonu, gerçek renklerin ödün vermeden korunmalarını garantiliyor. ZEISS’in bulduğu bu optik kaplama teknolojisi, yüksek renk icrası sayesinde bir nesnedeki ince renk geçişleri arasındaki ayrımlara bile izin veriyor. 

ZEISS ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.