Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Tiffen Steadicam AIR Spreader Monopod Tabanı
Tiffen Steadicam AIR Spreader Monopod Tabanı
19.12.2019 16:13

The Tiffen Company’nin bir bölümü olan Steadicam, Steadicam AIR 15 ve AIR 25 gazlı monopodlar için katlanabilen, vidalı, 3 bacaklı taban opsiyonu Steadicam AIR Spreader’ı sunuyor. Steadicam AIR Spreader monopodun daha iyi sabitlenmesini sağlarken, uygulamaya bağlı olarak daha rahat çalışma potansiyeli sunuyor. Steadicam AIR her iki taban seçeneğiyle hızlı kurulum ve gazlı kaldırma desteği özelliklerini dünya kalitesinde işlevler olarak sürdürüyor.

Popüler Steadicam AIR 15 ve AIR 25 monopodlar için bir aksesuar olarak alınabilen Steadicam AIR Spreader, monopodun tabanındaki standart lastik ayağı bağlı direğin vidasını söküp Steadicam AIR Spreader’ı yerine vidalayarak, bir dakikadan kısa sürede kolayca kuruluyor. Takıldıktan sonra AIR Spreader’ın bacakları çıkarılmadan katlanarak standart Steadicam AIR taşıma çantasının içine paketlenebiliyor. Steadicam AIR Spreader’ın tepesindeki ayarlanabilen sürtünme küre kafası sayesinde monopodun açısı dinamik olarak ayarlanabiliyor ve yaratıcı uygulamalar için yerine kilitlenebiliyor.

Steadicam AIR monopodlar fotoğrafçılar, kameramanlar, bağımsız film yapanlar, ENG yapımları, düğün ve etkinlik çekimleri gibi uygulamalarda kullanışlı olduklarını kanıtladılar. Yeni Steadicam AIR Spreader bu hızlı monopodun kullanışlılığını ve esnekliğini daha da arttırıyor.

Tiffen ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 99 66 numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.