Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sound Devices MixPre v5.00 Sürümü
Sound Devices MixPre v5.00 Sürümü
19.12.2019 16:15

Sound Devices yeni MixPre II Series dahil tüm MixPre mikser-kaydedicileri için aygıt yazılımının 5.00 sürümünü çıkardı. Böylece yeni ve eski tüm MixPre ve MixPre-M modellerine esnek USB çıkış yönlendirme ve USB hub desteği gibi kullanışlı özellikler ekleniyor. Ayrıca sürüm 5.00 MixPre Original Series ile MixPre II Series’e Sound Devices’ın sahada kendini kanıtlamış MixAssist Plugin otomatik mikserini getiriyor. 

MixAssist çok sayıda mikrofonla miks ve kayıt yaparken ortam gürültüsünü ve yankıyı azaltma yeteneğiyle çok beğeniliyor. Gelişmiş otomatik mikserdeki Noise Adaptive Threshold, MaxBus, Last Mic Lock-on, Off-Attenuation ve NOMA adlı patentli algoritmalar gürültü ve faz etkilerini azaltıyor. MixAssist önceden sadece Sound Devices’ın üst düzey 6-Series, 7-Series ve 8-Series mikser-kaydedicilerinde vardı. MixAssist Plugin MixPre Original Series ve MixPre II Series ile uyumlu.

V5.00 sürümündeki diğer bir özellik olan esnek USB çıkış yönlendirme sayesinde ses mikserleri bir bilgisayara USB yoluyla hangi kanalların gönderileceğini belirleyebiliyor. Bu özelik podcast, muhabirlik, veya bir söyleşiye mix-minus gerektiğinde ya da kullanıcı bir kayıttan kendi sesini kaldırmak istediğinde kullanışlı. İzole edilen kanallar fader öncesinde veya sonrasında gönderilebildiği için, istenirse MixPre üzerindeki fader ayarları bypass edilip atlanabiliyor.

Yeni eklenen USB hub desteği sayesinde ses mikserlerinde USB denetleyici, USB klavye ve USB sürücü gibi birden fazla USB aygıtı kullanılabiliyor.

Sound Devices ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.