Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Astera Tüp LED Işıklar
Astera Tüp LED Işıklar
19.12.2019 16:37

Tüp LED ışık, popülerlik kazanıyor. Astera’nın çok sayıda “pikselli” eksiksiz RGB LED tüpleri, ışıkların farklı renklerle programlanabilmelerine imkan veriyor. Bu sayede tüp boyunca aynı anda çok renk olabiliyor. Pratikte bu arka plana ilgiyi arttırabiliyor veya satış ve eğlence ortamlarında ekranlar için kullanılabiliyor.

RGB eğlenceli ışıklar sağlarken Astera tüp ışıklar ana ışık ve dolgu ışığı olarak da kullanılabiliyor. CRI biraz düşük, 88 olduğu için orijinal AX1 Pixeltube eğlence aydınlatması için tasarlanmıştı. 

Titan Tube 72W güçte ve 1035mm uzunlukta. Helios Tube 36W güçte ve 550 milimetre. Yeni Hyperion Tube ise 2031 milimetre boyuyla oldukça uzun.

Astera tüp ışıklar pille çalışıyor ve tam parkalıklarını yaklaşık 14 saat 45 dakika koruyorlar. AC gerilimle de kullanılabiliyorlar. Işıkların sade montaj donanımı, hızlı kurulum ve toplanma sağlıyor. Astera’nın sunduğu sekiz tüp kiti içerisinde montaj için çok sayıda donanım seçeneği ve aynı anda sekiz tüpün hepsini doldurmaya yarayan hızlı şarj aygıtı var.

Işıklar gereken uzunlukta zaman için ayarlanabildiği ve çıkış da buna göre ayarlanabildiği için, kontroller ışıkların ne kadar uzun dayanacağını tahmin etmeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Pilin bitmesi istenmeyen bir durum olduğu için bu özellik kullanışlı. 

Tüp LED ışıklar kablosuz ve bir iOS veya Android aygıtla denetleniyor. Böylece renkler ve efektler kolayca programlanabiliyor ve yaratıcılık için yeterince seçenek sunuyor.

Astera ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 328 00 66 numaralı telefondan Dedotec’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.