Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AEQ ATRIUM Yeni Dijital Ses Konsolu
AEQ ATRIUM Yeni Dijital Ses Konsolu
20.12.2019 11:09

AEQ, radyo-televizyon yayın ve prodüksiyon uygulamaları için geliştirdiği yeni dijital ses konsolu ATRIUM’u ilk kez IBC 2019’da tanıttı. ATRIUM, yüksek talepli operasyonel gereksinimleri olan radyo ve televizyon yayınlarının ses işletimi için özel olarak tasarlandı.

AEQ ATRIUM, her biri 90’dan fazla motorlu fader ile, bir veya birkaç kontrol panelinden kumanda edilebilen 1000’e kadar ses veya AoIP kanalını yönetebilir.

Kullanıcının, ses işletimi esnasındaki ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen ATRIUM, önceden yapılandırılmış ve fonksiyonlarını dinamik olarak uyarlayan, gereksiz adımları önleyen, dokunmatik ekranlar, göstergeler ve tuşlar sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

AEQ ATRIUM’un son teknolojiden yararlanarak tasarlanan yapısında, AoIP sistemlerde giriş ve çıkışlar, ses işleme ve kontrolü, farklı cihazlara dağıtılarak cihazların fiziksel olarak uzak olmasına imkân verir. Aynı zamanda sistem, bu farklı bileşenlerin, üstün performansla çalışması için geliştirilen araçlara da sahiptir.

AEQ ATRIUM kontrol paneli, mümkün olan her operasyon durumuna göre özelleştirilebilir. 

Kullanıcı; konsolun yönlendirici, ses kodekleri, telefon yayın sistemleri, yayın otomasyonu gibi harici yayın ekipmanlarının kontrol edilmesi için esnek programlama tuşları sayesinde özel iş akışlarını yapılandırabilir. Konsol mümkün olan her operasyon senaryosuna uyarlanabilir.

Son olarak, AEQ ATRIUM yerel ses içeriklerinin yanı sıra, uzak üretim merkezleri ile bağlantı kurarak işletim yapabilir.  

AEQ ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0312 438 68 18 numaralı telefondan İdeapro’yu arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.