Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AJA Ki Pro Go ile Ki Pro Ultra Plus Güncellendi
AJA Ki Pro Go ile Ki Pro Ultra Plus Güncellendi
20.12.2019 11:56

AJA, Ki Pro dosya tabanlı kaydedici ailesi için yeni yükseltmeler sunuyor. Ki Pro GO için yeni bir v1.5 aygıt yazılımı güncellemesi, zaman kodu kaydı ve oynatımı, tüm USB portlara genişletilmiş ana ve yedek kayıt, yeni klip adlandırma ve parça kaydı özelliklerini getiriyor. Ki Pro Ultra Plus v5.0 sürümünün yeni Infinite Recording özelliği, ünitenin sürekli çalışan bir yedek kaydedici olarak davranmasına imkan veriyor. Her iki aygıt yazılımı güncellemesi de müşteriler tarafından ücretsiz indirilebiliyor. 

AJA’nın yeni portatif çok kanallı H.264 kaydedici ve oynatıcısı Ki Pro GO, uygun fiyatlı ve yaygın bulunabilen USB kayıt ortamına aynı anda 4 kanallı HD ve SD kayıt yapabiliyor. V1.5 aygıt yazılımı güncellemesi sayesinde Ki Pro GO artık zaman kodlu görüntü kaydedebiliyor ve oynatabiliyor. Zaman kodu gelen bir SDI görüntünün RP188 verisinden kaynaklanabiliyor, günün saati olarak kaydedilebiliyor veya belli bir saatten başlatılabiliyor. Oynatım için zaman kodu değerleri Ki Pro GO’nun SDI çıkışları üzerine otomatik olarak gömülebiliyor. V1.5 güncellemesi yedek ve ana kayıtları tüm beş USB portuna yayarak, kullanıcılara istedikleri kayıt hedefini seçmekte daha fazla esneklik sunuyor. Ayrıca bu güncelleme yeni klip isimlendirme ve parça kaydetme imkanı vererek her klip için eşsiz bir dosya adı yaratıyor ve geniş etkinlik süresi gereksinimleri için sürekli bir kaydın her kesimini tanıyor.

Ki Pro Ultra Plus bir çok kanallı HD Apple ProRes ve tek kanallı 4K Avid DNxHR ve ProRes kaydedici. V5.0 aygıt yazılımı güncellemesi çok sayıda performans zenginleştirme getiriyor ve yeni Infinite Record modu otomatik olarak tüm çekimi kaydederek sürekli çalışan bir yedek kaydedici rolü oynayabiliyor. Infinite Record modu otomatik formatlama ve kesintisiz kayıt için her iki AJA Pak Media yuvasına geçiş sağladığı için, bir sürücü dolduğunda kesinti süresine neden olmuyor. Ki Pro Ultra Plus SDI ve HDMI yoluyla aynı anda 4 kanallı HD kaydı veya 4K/UltraHD/2K/HD kayıt ve oynatım sunuyor. 

AJA Başkanı Nick Rashby yorum yaptı: “Kullanıcılarımızdan gelen çok sayıda olumlu geri bildirimden sonra tüm prodüksiyon boyunca H.264 kaydını ve esnekliğini geliştirmek için Ki Pro GO’yu daha da fazla işlevlerle yükselttik. Ki Pro Ultra Plus’a yaptığımız güncelleme ile Infinite Recording gibi müşterilerimizin istemekte oldukları daha fazla özellikler sunuyoruz.

AJA ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.