Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Cinegy, Haivision SRT Hub Partner Program ve SDK ile Çözüm Ortağı Oldu
Cinegy, Haivision SRT Hub Partner Program ve SDK ile Çözüm Ortağı Oldu
20.12.2019 13:23

Görüntü akış çözümleri firması Haivision, SRT Hub Partner Program çözüm ortaklığı programını ve SRT Hub Software Development Kit (SDK) yazılım geliştirme kitini sunuyor. Haivision SRT Hub coğrafi konum ne olursa olsun uç aygıtları ve sistemleri bulut kaynaklarıyla bağlayan Microsoft Azure üzerinde çalışan akıllı, düşük gecikmeli bir medya yönlendirme hizmeti. SRT Hub ile yayıncılar birden fazla satıcıdan sınıfındaki en iyi bulut ürünlerini edinmenin avantajından yararlanarak istedikleri özelliklerde medya toplama, yapım, dağıtım iş akışları kurabiliyorlar.

Yeni SRT Hub SDK ile üçüncü taraf firma bütünleşmesini destekleyen Haivision SRT Hub Partner Program, Hublet olarak adlandırılan giriş, çıkış ve sinyal işleme modüllerinin geliştirilmeleri için bir çatı sağlıyor. İlk SRT Hub bütünleştirmeleri Avid, Cinegy, Haivision, LightFlow, Microsoft, Telestream ve Wowza Media Systems ile oldu. SRT Hub ile satıcı firmaları birbirine bağlayan, çok sayıda Azure veri merkezine ve yayın hizmetine yayılan küresel medya iş akışları dakikalar içerisinde belirlenebiliyor, planlanabiliyor ve başlatılabiliyor. 

Haivision Pazarlama Müdürü Peter Maag yorum yaptı: “Haivision SRT Hub ile yayıncılara içeriklerini internete bağlı yayın sistemleri yoluyla gönderebilecekleri çok güvenilir, düşük gecikmeli bulut tabanlı bir iş akışı veren bir ekosistem yaratıyoruz. Bu iş akışlarını daha verimli hale getirmek için bazı öncü sistemleri bir araya getiriyoruz ve gelecek için yeni yayın iş akışları geliştirmek için sabırsızlanıyoruz.

Microsoft Corporation Dünya Medya ve İletişim Genel Müdürü Bob De Haven şunları söyledi: “Yayın bulutu uç aygıtlarla başlıca bulut tabanlı yayın çözümleriyle iki yönlü düşük gecikmeli kesintisiz bağlantılar gerektiriyor. Microsoft Azure üzerindeki SRT Hub ile Haivision çözüm ortaklarının açık bir ekosistemi bir araya getirmelerine yardımcı oluyor, böylece müşteriler dünya kalitesinde medya dağıtım, canlı yönlendirme ve dağıtım iş akışlarını daha kolayca oluşturabiliyorlar.”

Cinegy ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 474 09 27 numaralı telefondan Orsatek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.