Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Ukrayna’da Artemis Konsolla 7/24 Haber Yayını
Ukrayna’da Artemis Konsolla 7/24 Haber Yayını
20.12.2019 13:48

Ukraynalı televizyon haber kanalı Nash TV, Kiev merkezli 7 gün 24 saat yayın yaptığı programları için iki adet 32 fader’li Calrec Artemis Light ses konsolu satın aldı. Nash TV Calrec’in ülkedeki varlığını genişleten, yeni bir müşterisi.

Nash TV Ses Başmühendisi Alexander Filipushko yorum yaptı: “Ses mühendislerimiz bugün piyasadaki konsollar konusunda iyi eğitimliler, ve Calrec Artemis performans kalitesi, üstün dahili sinyal işleme teknolojisi ve gelişmiş ağ seçenekleri nedeniyle ihtiyaçlarımız uygun ideal konsol olarak öne çıktı. Hem MADI hem de Dante kartları kullanabilme imkânını seviyoruz. Şu anda çok işlevli ses aygıtlarıyla bütünleştirme için MADI, iki stüdyomuzdaki kablosuz mikrofonlarla ve ikinci bir mikserle haberleşmek için Dante kullanıyoruz.

Konsollar Nash TV’nin içerisindeki iki stüdyoya kuruldu. Nash dünyanın her erinen, sıklıkla da doğrudan olay yerlerinden haber öyküleri yayınlıyor. En son Ukrayna haberlerini ve olaylarını da bildirerek, uzmanlardan çok çeşitli bilgiler sağlıyor. Ortak bir multimedya platformu da işletiyor. 

Calrec Uluslararası Satış Müdürü Mike Reddick ekledi: “Nash TV Ukrayna’da çok geniş kitlelerce seyrediliyor ve hem geleneksel televizyon hem de internette çevrim içi haber içeriklerine yüksek güven duyuluyor. Artemis satın alması, içerik yapımına bu kalite yaklaşımını yansıtıyor ve ülkedeki varlığımızın genişlediğini görmek bizi mutlu ediyor.

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.