Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Claypaky MINI-B LED Işık
Claypaky MINI-B LED Işık
20.12.2019 13:49

Mini-B Claypaky’nin bugüne kadar profesyonel piyasaya yönelik ürettiği en küçük LED demet ışık kaynağı. Sadece 6.5 kilogram ağırlığında ve 34 santimetre boyunda olmasına rağmen en modern optik ve elektronik teknolojilere sahip. Işık kaynağı, yeni Claypaky HY B-EYE’a takılanlarla aynı 40 Watt Osram RGBW LED’lerden oluşuyor. Optik yönlendirici (collimator) ve yedi adet harici lens içeren bir Claypaky optik birimle birlikte bu LED’ler, çok az enerji tüketerek yüksek verimli ışık çıkışı üretiyorlar. Küçük boyutu ve hafifliği sayesinde pan ve tilt hareketleri sıra dışı yüksek hızlarda yapılabiliyor ve özellikle rock müzik konserlerinde kullanışlı, heyecan verici hareketli ışık efektleri yaratmak için kullanılabiliyor.

Mini-B’nin 4 dereceden 55 dereceye kadar geniş zoom aralığı, bu küçük aydınlatma aygıtını çok yönlü bir hale getiriyor. Dar açıda üretilen güçlü ve yoğun ışık demeti, havada efektler yaratmak için çok iyi. En geniş açıklıkta Mini-B mükemmel bir yaygın ışık haline geliyor ve sahnelerde, televizyon stüdyolarında, çok amaçlı mekanlarda ve kulüplerde çok daha ağır ve hantal aydınlatma donanımlarının yerini alabiliyor. 

Mini-B’nin merkezi LED’inin dış LED’ler halkasından bağımsız olarak denetlenebilmesi, grafik aydınlatma efektleri için ideal. Elliden fazla önceden kurulmuş efekt/renk makrosu, 2500K-8000K arasında renk sıcaklık denetimi, dört eğrili bir 16 bit kısıcı, 25f/s hızlı elektronik flaş ve Ethernet erişimi, bu üst düzeyde profesyonel aracı tamamlayan özelikler.

Claypaky ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.