Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Prolight + Sound ile IABM İşbirliği
Prolight + Sound ile IABM İşbirliği
20.12.2019 18:01

Prolight + Sound, 31 Mart – 3 Nisan 2020 tarihlerinde Frankfurt am Main’de gerçekleştireceği fuarda yirmi beşinci yıldönümünü kutlamaya yaklaşırken uluslararası çözüm ortaklıklarını genişletiyor. Fuar ilk olarak IABM (International Association for Broadcast and Media Technology) ile çalışacak.

IABM, yenilikçi AV ve radyo uygulamaları hakkında bir dizi konferansla Prolight + Sound’un tamamlayıcı programını destekleyecek. İçeriğin ana konularından bazıları IP tabanlı yayın teknolojileri, AV aygıtları arasında çalışma uyumluluğu, gittikçe karmaşıklaşan rakip standartlar ve teknik şartnameler ortamı ve medya teknolojisindeki genel eğilimler olacak. Ayrıca IABM sektöre özgü konular hakkında Prolight + Sound organizatörlerine önerilerde bulunacak, katılımcı ve ziyaretçi kazanma konusunda yardımcı olacak ve Hall 11.0’da bir fuar standı açacak.

Prolight + Sound Direktörü Mira Wölfel yorum yaptı: “AVoIP çözümlerine ve bulut tabanlı iş akışlarına doğru kayma, uzun süredir bu işin içinde olan uzmanlar arasında bile daha fazla profesyonel gelişim gereksinimine yol açtı. IABM’in tüm sektörü kapsayan mükemmel ağ bağlantıları ve uzmanlığı ile çözüm ortaklığı yapmaktan memnunuz, bu sayede Prolight + Sound fuarında yayıncılık ve medya teknolojileri alanında daha da fazla yeniliği sunabiliyoruz.

IABM CEO’su Peter White ekledi: “Tüm etkinlik ve medya teknolojileri sektörüne yönelik uluslararası bir buluşma olarak Prolight + Sound son derece önemli. Etkinliğe ve fuar standımızda ziyaretçilerle ilgi çekici konuşmalara endüstri bilgimizi getirmek için sabırsızlanıyoruz. Üyelerimizi dünya çapında önemli fuarlarda ve etkinliklerde desteklemeye önem veriyoruz ve geleneksel yayın uygulamalarının ötesinde profesyonel görüntü ve sesin gittikçe daha fazla yayılmasıyla Prolight + Sound fuarı da üyelerimiz tarafından gittikçe daha fazla destekleniyor.

Bu işbirliği sayesinde Prolight + Sound geniş kapsamlı konu başlıklarını oluşturacak ve böylece eğlence teknolojileri endüstrisindeki tüm profesyoneller için eksiksiz ürünler ve hizmetler serisiyle bir buluşma yeri olma yolunda bir adım daha atmış olacak. Etkinlikteki bir yenilik olan Hall 11.0’daki özel amaçlı alanda IABM üyeleri ve ilgilenen diğer firmalar özel indirimli bir ücret karşılığında kullanıma tamamen hazır bir stantta ürün sergileme imkânı bulacaklar. Hemen yanındaki bir konferans salonunda kendi alanlarındaki uzmanlar AV medya teknolojilerindeki güncel konu ve sorunlar hakkında konuşmalar yapacaklar. IABM’in sunduğu program konuları da burada ele alınacak. AV medya teknolojileri sektöründen fuar ziyaretçilerinin kalitesini ve miktarını daha da yükseltmek için bu işbirliği yoğun piyasa araştırmalarıyla da desteklenecek.

Messe Frankfurt kendi sergi tesislerine sahip olan, dünyanın en büyük ticari fuar, kongre ve etkinlik organizatörü. Otuz merkezinde iki bin beş yüzden fazla çalışanı olan şirket, yıllık 718 milyon avro civarında satış yapıyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.