Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Zappware ile WIND Hellas Bulut Kayıt Hizmeti
Zappware ile WIND Hellas Bulut Kayıt Hizmeti
20.12.2019 19:06

WIND Hellas, bulut tabanlı kayıt hizmetini başlattı. Bu Android TV çözümü Zappware tarafından kuruldu ve anahtar teslimi, eksiksiz bir hizmet olarak işletiliyor.

WIND Hellas Strateji ve Dijital Dönüşüm Başkanı Hermann Riedl şunları söyledi: “Yunan piyasasında yenilikçiliğe devam edişimiz kapsamında şimdi de tüm WIND VISION kullanıcıları için bulut kayıt (Cloud Recording) işlevini sunuyoruz. Benim özellikle beğendiğim tarafı, yeni dizi işlevi; kayıt için bir kez tıkladıktan sonra dizinin tüm bölümlerinin olduğu bir box-set oluşturuyor. Bu mevcut hizmet sunumumuz üzerine eklediğimiz önemli bir özellik genişlemesi. Artık tüketicilere tüm ekranlar üzerinde canlı veya kayıttan, kendi evlerinin rahatlığında veya hareket halindeyken, istedikleri yer ve zamanda sevdikleri televizyon programlarını seyretme özgürlüğü veriyoruz. Netflix, Google ekosistemi ve bizim TV kanallarımız dahil ilgili tüm içerikleri kolay bir deneyimde bütünleştirmek, pazar payı kazanmanın anahtarıydı. Artık çözüm ortağımız Zappware ile özellikleri zenginleştirerek daha da fazla yenilik sunuyoruz.

Zappware CEO’su Patrick Vos ekledi: “1.5 yıl önce Zappware rekor bir sürede sıfırdan başlayıp ilk hizmeti kurabildi ve hayata geçirdi. Bu çözüm çalışmaya başladıktan sonra endüstri tarafından UX ödülüne değer bulundu. Şimdi de nPVR hizmetini başlatarak özellikleri geliştirmeye devam ederek ilerliyoruz WIND Hellas’ın daha da gelişmesini desteklemek için sabırsızlanıyoruz.”

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi