Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Voice Technologies VT Duplex Cardioid Suya Dayanıklı Headset
Voice Technologies VT Duplex Cardioid Suya Dayanıklı Headset
18.01.2020 11:33

Voice Technologies firmasının ürettiği kardioid polar paternli ilk minyatür headset VT Duplex Cardioid’in yeni açık karakteri ve yüksek hassasiyeti, tümyönlü (omnidirectional) bir polar paterne sahip mevcut modellere iyi bir alternatif getiriyor. Ayrıca gelişmiş üretim sürecinin sonucunda elde edilen suya dayanıklı tasarım, ürünün zorlu ortamlarda kullanılabilmesine imkan veriyor. Voice Technologies VT Duplex Cardioid bilinen VT Duplex geleneğini devam ettiriyor ve kafada çok rahat duruş sağlıyor. Dayanıklı bileşenler sahnede ve yayın uygulamalarında yıllarca güvenilir çalışmayı garantiliyor. 

Voice Technologies tüm dünyadan ses profesyonelleri ile her zaman yakın iletişim halinde olageldi. Sürekli piyasanın nabzını tutan Voice Technologies, pratik uygulamalar için benzersiz çözümler geliştiriyor. Kardioid polar paternli minyatür bir headsete talep, İsviçreli firmanın dikkatini ilk olarak birkaç yıl önce çekmişti ve istekler gelmeye devam ediyordu. Fakat ürünün üretimi yoğun araştırma ve geliştirme gerektirdi. Kararlı polar paterne sahip bir kardioid minyatür mikrofonun üretilmesi, özellikle ürün Voice Technologies şirketinin katı kalite standartlarını karşılamak zorunda ise zorlu testler gerektiriyor. 

Voice Technologies üretimde diğer minyatür mikrofonlarında olduğu gibi aynı gelişmiş enjeksiyon kalıplı süreci kullanıyor. Bu sayede kullanıcıların yıllarca keyifle kullanabilecekleri, dayanıklı bir ürün ortaya çıkıyor. Suya karşı da dayanıklılık sağlıyor.

VT Duplex Cardioid kardioid polar paternli bir mikrofon kapsülüne sahip. Tüm dünyada değerli olan açık ve net kardioid ses imajı yaratıyor. İster sahnede ister yayın uygulamalarında VT Duplex Cardioid her koşulda iyi performans gösteriyor. Profesyonel kullanıcılar sadece yüksek kaliteli sesten daha fazlasını elde ediyorlar; her ayrıntıyı yakalayan yüksek hassasiyet de bu mikrofonu seçmek için önemli bir etken. Her uygulamada en iyi performansı elde etmek için bir mikrofon süngeri patlama sesi ve diğer istenmeyen girişimleri azaltıyor. 

Ergonomik kafa bandı tasarımı her biçimde kafa için kusursuz duruş sağlıyor. S/M veya L/XL seçeneklerinden doğru boyut seçildiğinde VT Duplex Cardioid her kullanıcıya uyuyor. Sonuçta sağlam tutuş ve yüksek taşıma rahatlığı elde ediliyor. Kişisel gereksinimlere bağlı olarak mikrofon sol ya da sağ tarafa takılabiliyor. 

Voice Technologies ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.