Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Radikal Elektronik, Rotolight’ın Türkiye Distribütörü Oldu
Radikal Elektronik, Rotolight’ın Türkiye Distribütörü Oldu
18.01.2020 11:37

Rotolight fotoğraf ve film çekenler için LED aydınlatma ürünleri üretiminde uzman, öncü bir Britanyalı firma. Rotolight sayısız küresel ödüle sahip ve yenilikçiliği, teknik mükemmelliği ve ürün kalitesiyle tanınıyor. 

Birleşik Krallıkta tasarlanıp üretilen Rotolight ürünleri dünya çapında seçkin bir marka ve son derece sadık bir müşteri tabanı yarattı. Yüz binden fazla kişiyle Rotolight aydınlatma sektöründe en fazla sosyal medya takipçisine sahip şirket. Dünya çapında oldukça aktif marka elçileri ağı (Masters of Light) da ayrıca milyonlarca görüntüleme, sosyal ilişki ve satış artışı sağlıyor. Meraklı ve profesyonel kullanıcılara hitap eden Rotolight, hobi fotoğrafçılarına yönelik dünyanın ilk LED flaşından profesyonel stüdyo aydınlatmasına kadar değişen çeşitlilikte, yüksek kaliteli bir ürün serisi sunuyor. Rotolight BBC, ITV, Disney, Formula 1, CNN gibi dünya çapın da 41 ülkeye yüz binlerce ürün sattı ve James Bond “Skyfall”, “Oceans Eight”, Tom Hanks’in oynadığı Captain Phillips” gibi sinema filmlerinde kullanıldı. Rotolight ürünleri ayrıca Sir Elton John, Martin Scorcese, Margot Robbie, Benedict Cumperpatch, Michael Douglas dahil sayısız ünlünün görüntülerinin çekilmesinde de kullanıldı. 

Rotolight, Anova, Aeos, Neo, RL48 ürün gruplarının yanı sıra bu kategorilerin dışında ürünler ve aksesuarlar da sunuyor. 22 ürün içeren Anova kategorisinde çift ve sabit renkli LED stüdyo ve olay yeri ışıkları, HSS flaş, batarya, şarj aygıtı, soft box, panjur kapağı, seyahat kitleri, yağmurluk, ışık yayıcı, çatal askı, uçuş çantası, renk FX ve filtre paketleri, esnek çanta ve petek örtü var. 15 üründen oluşan Aeos grubunda Aeos 2 ışık kiti, softbox kiti, panjur kapakları, çatal askı, petek örtü, filtre paketi, D-Tap seyahat şarj aygıtı, 4 kanallı pil şarj cihazı, yedek güç kaynağı, alüminyum küreli kafa, renkli FX filtre paketi, portatif sehpa, batarya ve esnek çanta yer alıyor.

Neo kategorisindeki 25 ürün arasında Neo 2 ışık kiti, RL AA pil şarj aygıtı, Explorer kiti, HSS verici, şarjlı AA piller, softbox, HSS alıcı-verici, panjur kapakları, yağmurluk, çanta, kol, flaş, flaş-PC senkronizasyon kablosu, DC uzatma ve enerji kabloları, sehpa, renkli FX ve filtre paketleri, yedek güç kaynağı ve bel çantası var.

Rotolight bunların dışında aydınlatıcı, şemsiye, şemsiye desteği, AA pil ve şarj aygıtı, verici, softbox, panjur kapakları, flaş, petek örtü, çatal askı, seyahat kiti, yağmurluk, ışık yayıcı, küreli kafa, sehpa, uçuş çantası ve çeşitli ışık tutma yerleri, kolları ve adaptörleri içeren çok sayıda adaptör de sunuyor. 

Rotolight ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.