Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Vision Research Phantom VEO 410L Kamera
Vision Research Phantom VEO 410L Kamera
18.01.2020 12:34

Phantom VEO 410 küçük boyutlu, sağlam ve güçlü bir 1Mpx yüksek hızlı kamera. Zengin özelliklere sahip kameranın hafif L (light) ve tam donanımlı S (full) modelleri var. Bir dizi opsiyon, her türlü uygulama için uygun bir yüksek hızlı Phantom VEO 410 kameranın kullanılabilmesini garantiliyor. 

Phantom VEO 410 yüksek hızlı kamera, çok yönlü VEO kameralar ailesinin bir parçası. Çeşitli endüstrilerde orta ölçekte uygulamalar için tasarlanan Phantom VEO 410, sensörden RAM belleğe veri işleme için 5 Gigapiksel bit aktarım kapasitesi sağlıyor. 

Phantom VEO 410’un 35 milimetrede 1 Megapiksel görüntü oluşturan sensörü, mümkün olan en yüksek kaliteli sonuçları veriyor. Büyük boy sensör sayesinde aynı yüksek hassasiyette daha büyük pikseller, daha fazla alan derinliği, daha geniş görüş açısı ve 35mm Nikon ve Canon gibi yüksek kaliteli lenslerle uyumluluk elde ediliyor.

VEO gövdesinin hafif L (light) ve tam donanımlı S (full) modelleri var. L modeli daha çok özel işlevlerin gerekmediği laboratuar ve büro ortamlarında temel yazılım tabanlı görüntü çekimleri için tercih ediliyor.

Phantom VEO 410 kameranın S modeli dayanıklılığı ve esnekliği arttıran bir dizi seçenek katıyor. Ek sinyaller, kamera üzeri kontroller, sağlamlaştırılmış konektörler ve çıkarılabilen CFast 2.0 bellek kayıt ortamı sayesinde görüntü kalitesinden ödün vermeden uzaklarda, açık havada görüntü kaydı mümkün oluyor.

Phantom VEO 410 kameranın her iki modelinin de 82 santimetreküp hacimli, 2.3 kilogram ağırlığındaki küçük gövdesi, işlenmiş alüminyumdan imal edildi. Sızdırmaz elektronik devreleri elemanları nemden koruyor ve soğutucu komponentlerin kendi bölümlerinde ayrı olmaları toz ve kum sorununu önlüyor. Bu korumalı donanımı sayesinde neredeyse her koşulda kullanılabiliyor. 

Vision Research ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.