Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Kore MBC TV, Calrec Apollo Konsollar Aldı
Kore MBC TV, Calrec Apollo Konsollar Aldı
18.01.2020 15:21

Uzun süredir Calrec müşterisi olan ve çok sayıda Artemis ve Apollo konsollara sahip Munhwa Broadcasting Corporation (MBC), büyüyen ses gereksinimlerini karşılamak için yeniden Calrec’e yönelerek iki tane daha Apollo konsol satın aldı.

MBC TV Ses Direktörü Ji-hun An şunları söyledi; “Calrec’in Artemis ve Apollo konsollarını iyi tanıyan bir şirket olarak şirketin teknolojisinin canlı ortamlarda çok önemli olan kararlılığına güveniyoruz. Apollo yüzeyinin kullanımı canlı çalışırken çok kolay, çünkü bir yayın sırasında kanal dinamikleri ve yönlendirme gibi değişkenleri sık sık ayarlamak zorundayız. Apollo’nun denetim yüzeyi bunları kolaylaştırıyor ve yüksek DSP sayısı farklı projeler için yapılandırılmasını çok kolaylaştırıyor.

MBC Calrec’den iki yeni Apollo konsolunu ana kanalı MBC TV için aldı. C stüdyosuna kurulan ilk konsol UHD ve HD güncel gelişmelerin ve geniş kültürel içeriklerin canlıdan banda kayıtları ve yapımları için kullanılıyor. İkinci konsolun kurulduğu E stüdyosunda benzer içerikler canlı yayınlar için yapılıyor. MBC her iki stüdyoda çok kanallı kayıt için sabit formatlı bir MADI box kullanıyor.

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.