Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Katre Prodüksiyon Yayın Ekipmanlarını Genişletti
Katre Prodüksiyon Yayın Ekipmanlarını Genişletti
18.01.2020 16:09

Kuruluşundan bu yana çok sayıda yayın gerçekleştiren Katre Prodüksiyon, canlı yayın aracı ve mobil ekipmanlarını Blackmagic Design ürünleri ile genişletti.

Mobil sistemleri için 4 adet HyperDeck alan Katre Prodüksiyon kayıt sistemini yedekli olacak şekilde genişletti. Buna ek olarak mobil ekipmanlar için 2 adet Blackmagic MultiView 4, canlı yayın aracı için ise Blackmagic MultiView 16’yı tercih ederek izlenebilir çoklu ekran yapısını 32 kaynağa çıkarttı ve araç üzerinde tüm yapının görülebilmesini  sağladı.

Tüm kamera kaynaklarının kalibrasyonunun yapılabilmesi için ise mobil ekipman parkuruna SmartScope Duo 4K ekleyen Katre Prodüksiyon, mobil yayıncılık konusunda tüm talepleri karşılayacak ekipmanlara kavuşmuş oldu.

Buna paralel olarak 4.Levent’de bulunan yeni bir stüdyo için hazırlıklarını tamamlayan Katre Prodüksiyon yeni bir çalışma alanı daha oluşturdu.

Baykuş Yapım stüdyolarıyla bir işbirliğine giren Katre Prodüksiyon, 4 kameralı 200 m2 ölçülerinde bir teknik altyapı ile hizmet veriyor.

60 m2, 3 mm LED dekor ile çeşitli formatlarda yayın için hazırlanan stüdyo, program çekimlerinde yeni çözümler için hazır.

Projede kullanılan ürünler ve stüdyo hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 279 72 10 numaralı telefondan BSM Project’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.