Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Audemat RDS Encoder Kodlayıcı
Audemat RDS Encoder Kodlayıcı
18.01.2020 16:12

Audemat FMB80 RDS kodlayıcının dünya çapında başarısının ardından bu yeni, daha gelişmiş model modern RDS kodlama için üst düzey yayıncıların ve istasyonların çoğunun gereksinimlerini karşılayacak. 

En yüksek standartlara uygun tasarlanan ürün, dahili bir FM tuner, AES üzerinden MPX/Composite özellikleriyle en son normları bünyesinde barındırıyor. Audemat RDS Encoder; AES üzerinden MPX ile RDS bilgilerinin bir dijital zincir içerisine doğrudan eklenmesini sağlayarak, sadece mümkün olan en iyi spektral saflığı ve kaliteyi değil, yayıncıların tamamen dijital bir ortama sorunsuz geçmelerini de garantiliyor. 

Audemat RDS Encoder kodlayıcının avantajları

Derin uzmanlık: Gelişmiş radyo çözümleri konusunda bilgili ve RDS forumun aktif bir üyesi olan WorldCast Systems, sahada kendini kanıtlamış 25 yıllık deneyimin getirdiği en yüksek standartlara dayanıyor.

Sinyal saflığı: Audemat RDS Encoder ve dahili dijital AES üzerinden MPX özelliği sayesinde yeni bir sinyal kalite düzeyi tüm yayın zincirini iyileştiriyor.

Kolay kurulum ve bakım: En kolay kullanım için Audemat RDS Encoder RDS bilgisinin canlı yayında takibi için dahili bir FM tuner, gelişmiş uzaktan ölçüm için ScriptEasy, ve hızlı tepki veren bir web arayüzüne sahip.

Özellikler

IEC62106 uyumlu: Bu yeni RDS standardını karşılayan ve eksiksiz UECP uyumlu tek RDS kodlayıcı.

RDS2’ye hazır: En son IEC standardına göre Audemat RDS Encoder’ın RDS2’ye hazır olması sayesinde yayın logolarına veya resimlerine üç tane daha ek alt taşıyıcı eklenebiliyor. 

Dijital sinyal üretimi: Devam etmekte olan geliştirme sürecinin bir parçası olarak sinyal çıkışının analog modda -80dBr, dijitalde -110dBr zemin gürültülü olması başarıldı.

Gelişmiş haberleşme:

  • Eksiksiz yapılandırmalı, tepkisel web GUI
  • Gelişmiş uzaktan ölçüm ve tesis yönetimi için ScriptEasy ve MasterView
  • SNMP
  • IP özellikli aygıtların bir arada izlenmeleri için WorldCast Manager ile uyumluluk
  • UECP
  • ASC II komutları

ScriptEasy

WorldCast Systems tarafından geliştirilen tesis denetim yazılımı ScriptEasy, kullanıcılara işlemleri etkileyen önemli hataları düzeltmek için otomatik olarak harekete geçebilen “Smart” konumlar yaratma gücü ve esnekliği veriyor. Sezgisel bir grafik kullanıcı arayüzü sunan  ScriptEasy, GPIO işlevleri, seri haberleşme, lojik işlemler, canlı kullanıcı girişleri ve zamanlayıcılar içeriyor.

WorldCast Manager

WorldCast Manager bir ağdaki SNMP özellikli aygıtların yönetimini kolaylaştırarak, tek bir ekrandan çok sayıda aygıtın gerçek zamanlı durumunu, geçmiş verilerini ve görselleştirilmesini sunuyor. Ürün bilgilerini görüntülüyor, alarmlar hakkında uyarıyor, ünitenin web tabanlı denetim arayüzüne tek tıklamayla erişim sağlıyor.

Audemat ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.