Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Teleticino ile IB3’te Dalet Cube NG ile Grafik İş Akışları Güçleniyor
Teleticino ile IB3’te Dalet Cube NG ile Grafik İş Akışları Güçleniyor
18.01.2020 16:17

Dalet Galaxy five platformunun haber iş akışlarına yönelik önemli bir bileşeni olan Dalet CubeNG sayesinde Teleticino ile IB3, geleneksel, dijital ve sosyal kanallar üzerinde görsel haber öykülerinin düzeyini yükselten dinamik logolar yaratabiliyorlar. 

Yayıncılara ve içerik uzmanlarına çözümler ve hizmetler sağlayan Dalet, Brainstorm gerçek zamanlı grafik sistemi destekli Dalet CubeNG çözümünü kullanan Teleticino ile IB3’ün, yayın grafik yeteneklerini arttırdıklarını açıkladı. İsviçre’deki İtalyanca yayın yapan televizyon kanalı Teleticino, Ticino kantonu bölgesine haber ve eğlence programları yayınlıyor. İspanya’daki Balear Adalarının kamu radyo ve televizyon kanalı IB3, yerel izleyicilerin geleneksel yayın ve dijital platformlarına hizmet veriyor. Dalet Galaxy five platformunun haber iş akışlarına yönelik çekirdek unsuru olan Dalet CubeNG sayesinde Teleticino ve IB3, geleneksel, dijital ve sosyal kanallar üzerinde görsel haber öykülerinin kalite düzeyini yükselten dinamik logolar yaratabiliyorlar.

 

Dijital kanallar üzerinde haber izlemenin artması ve izleyicilerin zengin görselli haber öyküleri istemeleriyle birlikte, yayıncıların gerek televizyonun en çok izlendiği saatlerinde acil haber yayınlarken, gerekse izleyicileri sosyal medyada bir haber yolculuğuna çıkarırken, ilgi çekici görseller eklemek için muhabirlere güç katan bir internet bağlantılı üst düzey grafik iş akışına sahip olmaları çok önemli. Merkezinde grafik yaratma ve dağıtımının olduğu, öykü merkezli bir haber iş akışıyla Dalet CubeNG kalite, özellikler ve performans açısından öncekinden çok daha ileride, kusursuz bir multimedya yapım deneyimi sunuyor. 

Var olan Dalet Cube grafik platformunun ciddi ölçüde yükseltilmesiyle oluşan Dalet CubeNG, yeniden tasarlanan, istendiği boyuta ölçeklendirilebilen bir mimari ile modern bir web tabanlı kullanıcı arayüzü (UI) sunuyor. Gömülü yüksek performanslı Brainstorm gerçek zamanlı 3D grafik sistemi, 4K desteği, kullanıcı tanımlı opsiyonları, 2D ve 3D grafikler oluşturmak için ek taslakları, evrensel (Unicode) fontları ve dilleri, üstün geçiş lojiğiyle canlı yayın ve dosya tabanlı grafik yeteneklerini genişletiyor. 

Dalet Galaxy five’a bağlı Dalet CubeNG ile sağlanan hızlı haber iş akışları sayesinde davranışlar ve koşulları güncelleme desteğiyle oynatım sırasında canlı değişiklikler yapılabiliyor. Kullanımı kolay araç seti ve şablonları, tüm haber odasında hızlı uyarlama sağlayarak, yayıncıların tüm geleneksel ve dijital kanallar üzerinde görsel olarak etkileyici haber paketlerinin yapımını ve dağıtımını ölçeklendirmelerini sağlıyor. Dalet Galaxy five medya varlık yönetim kontrol katmanını ve muhabirler dahil personeli izleyebildiği ve her grafik elemanı üzerinde arama yapabildiği için, işbirliği yapıp malzemeleri yeniden başka amaçlarla kullanmak kolaylaşıyor.   Güçlü Dalet API grafik yapım ve dağıtım yeteneklerini genişleten iş akışları ve hizmetlerini mümkün kılıyor. 

Dalet Galaxy five ile birlikte Dalet CubeNG bütünleştirme ve kurulum zorluklarını ortadan kaldıran, toplam sahip olma maliyetini azaltan, tek satıcılı bir çözüm sunuyor. 

Dalet ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39  numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.