Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ATTO 2019 Mac Pro’yu Destekliyor
ATTO 2019 Mac Pro’yu Destekliyor
20.01.2020 10:03

Ağ ve bellek bağlantıları ile altyapı çözümleri konusunda uzman ATTO Technology Inc, yeni Apple Mac Pro’yu desteklediğini açıklayarak Apple ve profesyonel kullanıcı tabanına yönelik bağlılığını yeniden gösterdi. ATTO ilk olarak Mac Pro’yu 2006 yılında çıktığında desteklemişti.

2019 Mac Pro’nun merakla beklenen çıkışı, yeni kuşak Apple platformu beklemekte olan yaratıcı profesyonellerin hayal gücünde kıvılcımlar çaktırdı. ATTO 2K, 4K, 8K, HDR ve 3D stereoskopik dahil yüksek performanslı medya iş akışlarında öncülüğü kabul edilen bir şirket. Profesyoneller bir kez daha Apple ile ATTO’nun mükemmel birlikteliğinden çalışmalarında mümkün olan en yüksek performansı elde etmek istiyorlar.

Yeni Apple Mac Pro çok yüksek bilgi işlem gücü, en son üst düzey grafik işleme teknolojisi ve genişletmeye izin veren modüler tasarıma sahip.

2019 Worldwide Developers Conference’ta ilk olarak açıkladığında Apple Mac Pro’nun genişletilme potansiyelini göstermek için ATTO Celerity Fibre Channel HBA’ları ve ATTO FastFrame Ethernet adaptörleri sergiledi. Konferansta ATTO adaptörlerle donatılan ve çalışan canlı üniteler, Apple’ın ATTO’ya olan güvenini ve ürünleri arasındaki uyumluluğu gösterdi.

ATTO artık Apple Mac Pro’yu tüm ortamlarda ve uygulamalarda desteklemeye hazır. Thunderbolt’tan Ethernet’e, Fibre Channel’dan SAS/SATA’ya kadar ATTO ürünleri tüm Apple platformları üzerinde en yüksek performans gösteren, en güvenilir ve kullanımı en kolay ağ ve bellek deposu bağlantı çözümlerini sunuyor. 

2019 Mac Pro ve diğer Apple profesyonel platformları ile uyumlu ATTO ürünleri şunlar:

  • ATTO MultiPath Director’lı ATTO Celerity 32/16/8Gb Gen 6 Fibre Channel ana veri yolu adaptörleri
  • ATTO ExpressSAS 12/6Gb SAS/SATA HBA’lar
  • 3 ve 2 özellikli ATTO ThunderLink adaptörler
  • ATTO FastFrame 100/50/40/25/10 GbE ağ arabirim kartları (NIC)

ATTO özel olarak macOS için yarattığı, veri-yoğun ve medya yapım iş akışlarını zenginleştiren yeni ve güncellenmiş yazılım araçlarına sahip. ATTO Xtend SAN iSCSI Initiator Version 5.5 Ethernet üzerinde yük dengelemesi ve arıza durumunda yedeğe geçiş yaparak yüksek kullanılabilirlik sağlıyor. macOS için ATTO Disk Benchmark Mac bilgisayarlar için özel olarak geliştirilen bir değerlendirme ve karşılaştırma aracı. 

ATTO ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 45 02  numaralı telefondan MediaCast’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.