Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sachtler Sistem Cine 7 + 7 FT MS
Sachtler Sistem Cine 7 + 7 FT MS
19.09.2020 12:28

Cine özelliklerini, 100 mm Fluid Head avantajlarıyla birleştiren Sachtler Cine 7 + 7 HD, film ve video çekimleri sırasında kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunuyor. 100 mm’lik bağlantı çapına sahip olan Sachtler Cine 7 + 7 HD, kompakt boyutlu kameralarla çekim için 2-15 kg ve orta boyutlu kameralarla çekim için 9-22 kg taşıyabilecek yapıda tasarlanmıştır.

Yan yük kelepçeleme sistemi, kamerayı tripoda monte etmeyi ve çıkarmayı kolaylaştırmak için hızlı bırakma plakası ve kayan denge plakasının özelliklerini birleştirir. Yedi kademeli yatay ve dikey ayarları, geniş yük aralığı, Speedbalance teknolojisi ve ön pan çubuğu size kusursuz bir yumuşak hareket yelpazesi sunar.

Hızlı kurulum, kolay taşıma, destek ve stabiliteyi dengelemeniz gereken çekimler için Sachtler flowtech 100 MS karbon fiber tripod size eşsiz kolaylıklar sağlar. Kullanışlı tasarımı sayesinde her bacağı ayrı ayrı serbest bırakabilir veya kilitleyebilirsiniz.  Yani sistemi herhangi bir yüzeye kurmak, bir mandalı serbest bırakmak kadar kolaydır. Ergonomik tasarım sayesinde yaratıcılığınız sizi nereye götürürse götürsün, tripodun toplanması, taşınması hafif ve rahattır.

Yalnızca 4,1 kg ağırlığında olan Sachtler flowtech 100 MS, 30 kg’a kadar taşıma yükünü destekleyebilir ve maksimum 155 cm yüksekliğe kadar uzayabilir. Bu çok yönlülük ve esneklik, yüksek kararlılık seviyeleriyle eşleştirildiğinden, aradığınız çekimi her zaman elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Hareket etmeye hazır olduğunuzda, bacaklar daha da fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlamak için tek bir mekanizma ile birlikte kilitlenir.

Özellikler şöyle: Kafa Taşıma Kapasitesi: 2-22 kg, Kafa Bağlantı Çapı: 100 mm, Counterbalance: 16 aşama + Boost Button, Drag: 3 kademe yatay/dikey +0, Tilt Aralığı: +90 derece -70 derece, Kullanılabilir Yükseklik Aralığı: 71cm-172 cm, Kapalı Uzunluk: 86cm, Çalışma Sıcaklığı: -40 ile 60 °C, Kayma Aralığı: 15cm, Yatay ve Dikey Direnç Ayarı: 7 + 0, Orta Seviye Örümcek (mid-level spreader), 2 Kademeli Karbonfiber Malzeme, Aydınlatmalı Su Terazisi, Tek Pan Kolu ve Set Ağırlığı: 8,3 kg.

Sactler ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0312 438 68 18 numaralı telefondan İdeapro’yu arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.