Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ATTO ile Dell İşbirliği: SAS LTO Bantlar Ethernet’e Bağlanabiliyor
ATTO ile Dell İşbirliği: SAS LTO Bantlar Ethernet’e Bağlanabiliyor
21.02.2020 16:18

Otuz yılı aşkın zamandır veri yoğunluklu bilişim ortamlarına yönelik ağ, bellek bağlantısı ve altyapı çözümleri üreten ATTO Technology Inc., LTO SAS bant kütüphanelerinin Ethernet ağları üzerinden paylaşılabilmesi için Dell EMC ile işbirliği yapıyor.

ATTO XstreamCORE ET 8200 bellek denetleyiciler kullanılarak Dell EMC ML3 bant kütüphanelerinin Ethernet’e bağlanabilmesi, yeni mimari ve iş akışı olanaklarının yolunu açıyor.

ATTO Technology CEO’su Timothy J. Klein şunları söyledi: “Dell EMC ML3 bant kütüphanelerine Ethernet bağlantısı eklenmesi, veriye erişimde, yedekleme rutinlerinde ve donanımın fiziksel olarak yerleştirilmesinde geniş esneklik sunuyor. Sadece uygun maliyetli değil, müşterilere bu tip donanımla daha önce hiç elde etmedikleri kadar özgürlük sunan bir yedekleme ve arşiv çözümü sağlamak için Dell ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

ATTO XstreamCORE ET 8200, Serial Attached SCSI (SAS) LTO bant sürücülerini iSCSI yoluyla Ethernet ağlarına bağlayan hızlı bir donanım protokol çevirici. SAS bant aygıtlarına uygun maliyetle güvenilir Ethernet bağlantısı sağlıyor. 

Dell EMC ML3 bant kütüphaneleri en son LTO bant teknolojilerini kullanıyor ve yapılandırılmaları, yönetilmeleri, ölçeklendirilmeleri kolay. Dell EMC ML3 bant çözümleri ortamın iş akışına uygun bir çizelge planı üzerinde otomatikleştirilebilen, güvenli yedeklemeler sağlıyor. 

Her iki ürünle müşteriler ATTO SpeedWrite sayesinde daha iyi işlem hacmi performansı veren ileri izleme ve yönetim yetenekleriyle karmaşık olmayan bir yedekleme ve arşiv çözümü elde edebiliyorlar.

ATTO XstreamCORE ET 8200 ile Dell EMC ML3 kombinasyonları, Dell EMC’den alınabiliyor. 

ATTO ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 45 02 numaralı telefondan MediaCast’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.